tia094

Regisztráció dátuma: 2014. április 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Revalid Kapszula

Revalid Kapszula
2019. augusztus 29.

Én sajnos nem tudtam végig szedni egy dobozt sem, ugyanis néhány szem után ki pattogtam tőle. Valahogy ezek a hajvitaminok nekem mindig pattanásokat okoznak, többet ér a sima multivitamin, C vitamin, omega3 kombó.

Kérastase Resistance Masque Extentioniste

Kérastase Resistance Masque Extentioniste
2019. augusztus 10.

Nehezen vettem rá magam, mert az ára elég húzós, de a drogériás hajpakolások már nem igazán ápoltak a derékig érő, vékonyszálú hajam, így nagy nehezen de rá beszéltem magam és nem bántam meg! Össze se lehet hasonlítani más hajmaszkokkal, ez egy csoda, gyönyörű, puha ápolt fényes hajat eredményez napokig! Én is törölköző szaraz hajon használom, rajt hagyom egy fél órát és az eredmény magáért beszél. Nagyon kevés kell belőle, tényleg és nem zsirosit bár én csak a hajam alsó felére használom.Mindenkinek bátran ajánlom! Megéri!

Alverde Sensitiv 3in1 Reinigungsschaum Arclemosó Hab

Alverde Sensitiv 3in1 Reinigungsschaum Arclemosó Hab
2018. november 15.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.. Akartam egy arclemosót ami natúr és elérhető áron van, és akár mindennap tudnám használni. Amikor megláttam az itteni véleményeket hatalmas örömmel mentem be a Dm-be és vittem oda a kasszához ezt a terméket.. Natúr, vegyes bőrre van és még pumpás is ( van valami furcsa fétisem a pumpás szépségápolási termékek iránt), azt hittem megütöttem a főnyereményt. Bár nem tetszett a parfüm az összetevők listáján, ugyanis az én bőröm valami furcsa kis kényes szerzemény (korpás-szeborreás, vagyis a lehető legérzékenyebb bőr a világon, megvastagodásra hajlamos, pattanásokra szintúgy ez a kettő pedig ugye mint tudjuk nem jó kombó, mindemelett mindenre nagyon érzékeny) egész pontosan semmilyen illatanyagot nem bír elviselni, s habár a fogamzásgátló 21. századi csodájának köszönhetően már nem küzdők pattanásokkal mégsem akartam kisérteni a sorsot, de úgy voltam vele ő biztos jó lehet. Aha.. az első 3-4 használat után pici piros pattikat véltem felfedezni az arcomon, először én balga azt hittem az új yves rocher krémem miatt ( ez még gyalázásnak is sok), de természetesen nem, hanem ő volt a kis bűnös.. szóval mindennapi használatra nekem nem jött be, ha ritkán hetente 1 max kétszer használom arcradír elött akkor furcsa mód nem okoz kiütést, de napi ajánlatra az extra érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, gyanítom a parfüm lehet a gyanús. Kár, pedig jó barátok lehetünk volna..