Tiara

Regisztráció dátuma: 2013. július 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

FLP Aloe Propoliszos Krém

FLP Aloe Propoliszos Krém
2015. március 21.

Nekem nagyon sok pattanás után heg maradt az arcomon, végig az államon, az arccsontomon. Majd elkezdtem csak a problémás területeken, éjszakánként használni, és szépen elhalványult minden bőrhiba. Nemrég műtöttek, most azt a területet is kezelgetem vele, és el kell, hogy mondjam, egy csoda ez a kis krém. Egyedül az ára az, ami kevésbé tetszik, de nálam mindenképpen bevált, és újra fogom venni. =)

Clarisonic Mia 2

Clarisonic Mia 2
2014. november 13.

Imádom, már több 4 hónapja használom minden nap. Az elején nem indult gyümölcsözőnek a kapcsolatunk, de miután elérte a bőröm a tiszta tisztet (1-4 hét), azóta meg se tudok tőle válni. Csökkentek a mitteszerek, pórusok nagysága, szinte alig-alig akad pattanás az arcomon, hatékonyabban felszívódnak a kedvenc krémek/olajok, szebb az alapozó az bőrömön... Szóval ez egy tökéletes termék. :)
Narancs- Én nem ismerem azt az oldalt. Amúgy a szállítással, és a VÁM-mal együtt még többe is kerülhet, ha onnan rendelsz. Érdemessebb lenne, ha egy Glamour kuponnal beszerezned. Amúgy 44.500 Ft a Douglesben.

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment
2014. március 23.

Legelőször külföldi bloggerektől hallottam erről a termékről, akik ódákat zengtek róla. Igazából nem is sejtettem, hogy hazánkban is kapható lesz. Egyszercsak megjelent a Dougles drogériákban, és gondolkodóba ejtett... Hiszen valljuk be, elég húzós az ára (14.990 Ft.), és mindez csak 34g.
Végül amellett döntöttem, hogy kipróbálom. Nekem nagyon mitteszeres, tág pórusú a bőröm az orromon és annak környékén, és nagyon keskeny a nózim, így elég nehezen lehet tisztítani. Meglepően tapasztaltam, hogy felrakás után a pórusokon eltérő színűre száradt az iszap, így kitiszítva azoknak tartalmát.(nem túl szép látvány). El voltam képedve, mert eddig bármilyen iszap, anyag, és csodaszerként emlegetett pakolásokkal sem sikerült ezt az eredményt elérnem.:):) Emellett nagyon kellemes az illata. Én bártan ajánlom hasonló problémával küzködőeknek, mert ténylegesen csökkenti a fekete pontocskák számát, láthatóságát.
Még annyival egészíteném ki a fentieket, hogy hetente egyszer szoktam használni, és csak az érintett területen. :)