Tife08

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray
2020. szeptember 23.

A lányomra 17 évesen a nyáriszünet elején rájött, hogy ki akarja világosítani az egyébként sötétszőke haját, hogy ne egyből egy durvább dolgot alkalmazzon rábeszéltem, hogy először próbálja ki ezt. Az első 4 alkalommal heti 2x használta és már ennyi idő alatt is látványos eredményt ért el, aztán heti 1x, majd áttért a havi 1x történő alkalmazáshoz. Az iskola kezdésre már szép világos lett a haja.
Azért csak 4 csillag mert egyrészt a fúvókája katasztrófa, hamar tönkre megy, másrészt pedig nagyon szárítja a hajat. Két használat között a lányom is mindenféle olajokat, maszkokat, pakolásokat használt, hogy ne legyen sprőd kinézetű és tapintású a haja.
Azóta már nem használja, most éppen szürke mánia van nála, arra is megtalálta a tökéletes festéket.

Avon Piros Gyümölcsök és Csokoládé Habfürdő

Avon Piros Gyümölcsök és Csokoládé Habfürdő
2020. szeptember 23.

Szeretem az Avonos habfürdőket, mindegyiknek amit eddig próbáltam kellemes illata van és nagyon jól habzik. Télen egy-egy fárasztó nap után szeretek elmerülni egy kád jó meleg és sok-sok habos, illatos vízben. Többféle illatú is van itthon és a hangulatomtól függ, hogy mikor melyiket választom.

Oriflame Pure Skin 1. Arcradír, 2. Arctisztító Maszk

Oriflame Pure Skin 1. Arcradír, 2. Arctisztító Maszk
2020. szeptember 23.

Akciósan szoktam belőle berendelni, a 20 éves lányom is, és én is használom heti 2 alkalommal. Nagyon kellemes az arcradír, szépen tisztít, a maszk pedig kellemesen puhává teszi a bőrt. A fiatal bőrnek még nem, de nekem már kell utána egy kis hidratálás.