tillizus

Regisztráció dátuma: 2018. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Kenzo World Power EDP

Kenzo World Power EDP
2019. december 24.

Én már a Müllerbe kinéztem magamnak! Hazajöttem és rögtön kerestem hátha neten olcsóbban tudom megvenni. De mivel újdonság így csak a Douglass webshopban, találtam ugyanannyiért mint a Müllerbe. Hát ma a Jézuska méghozta. Teljes mértékben megegyezik a Versace Yelow Diamondal az illata, csak míg a Versace szinte észrevehetettlen ez nagyon feltünő. Két fújással az egész lakást beilatoztam, azzal a két fújással amit a csuklómra fújtam. Aki szereti a Versace Yellow Diamondot annak 100% bejön. Nekem nagyon nagyon bejön. Talán a Kenzo Power kicsit édeskésebb leszáradással bír.

Missguided Chill Babe EDP

Missguided Chill Babe EDP
2019. november 5.

Most akciós a dm be 50% ennyiért bőven megéri 80 ml is kiszerelés Én púderesnek érzem, kicsit édes is de nem töményen dícséretet kaptam rá pefig csak pulcsira fújtam. Nőies illat tartós is. Ajánlani tudom csak.

Avon Luminata EDP

Avon Luminata EDP
2019. július 24.

Avon ide vagy oda, de ez egy nagyon jól sikerűlt kis illat. Van az Avonnak valóban csapnivaló illata is, de én pl nagyon sok világmárkás parfümnél is tapasztaltam hogy tartossága nulla. Ennek az illlatnak a tartossága rendben, ára rendben, hatósugara rendben!! Kell ennél több???