tillizus

Regisztráció dátuma: 2018. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Avon Far Away Glamour

Avon Far Away Glamour
2020. október 15.

Valamikor akkor jelent meg, amikor jött a jóidő, 2x próbáltam borzalmas volt. Landolt is a fiókba, majd lesz vele valami címszó alatt. Hát most október van és hideg, elokerűlt és lám lám teljesen más oldalát mutatja. Valóbam a Good Girl re hasonlít,szerintem azért is fekete a megjelenése, nem kell belőle sok tartós, vaníliás krémes a leszaradása. Kellemes csalódás. Hideg időben elég jó kis illat. Nem egy hétköznapi illat.

Oriflame Infinita EDP

Oriflame Infinita EDP
2020. március 7.

Nagyon finom illat, tényleg nőies gyümis virágos, de nem tudom mi lenne ha tartós parfümöket is piacra dobna az oriflame. Itt is mint az avonnál a mennyiség és nem a minőség a mérvadó.Elcsábulok néha egy - egy katalógus illatra aztán rájövök hogy felesleges pénzkidobás volt. Ok tudom hogy a nagyágyúk közt is van, nullás tartosságu, sok pénzért! Na de hogy sorozatba ilyeneket?? A possess is botrányos az Oeiflamtol. Jó indulattal 2 csillag ide.

Chloé Love Story Eau Sensuelle EDP

Chloé Love Story Eau Sensuelle EDP
2020. február 6.

Chloé Nomade után, jött meg a kedvem a Chloé parfümök iránt. A Nomád után azt kell hogy mondjam.sajnos ő nagyon gyenge. Legalábbis rajtam, át illata finom ugyan elegáns, csak annyira gyenge, hogy 5 perc után nem. találtam Lehet a jobb idő kell neki. nem tudom de 75 ml tesztert vettem pénzkidobás volt. 3 csillagot csak a designos üveg miatt kap.