Best of Beauty 2019

Tim

Regisztráció dátuma: 2013. április 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Erborian Dongbaek Camellia Essence Szérum

Erborian Dongbaek Camellia Essence Szérum
2019. május 13.

Szerelem első kenésre! Abszolút kedvenc!
Én többet használok belőle, 1-1 cseppet a szemem köré, az arcomra meg a dekoltázsomra további 10-12 cseppet, a kézfejemre is 1-1 cseppet. Így lassabban szívódik fel, de utána szuper hidratált, puha, selymes és ragyogó lesz a bőröm. Kicsit feltölti, kisimítja a ráncokat. Utána másik krémet már nem használok és nem is sminkelek rá, így arról nem tudok nyilatkozni. Hetente 2x használom, így, hogy egyszerre többet kenek, ez elég is.
A csomagolása is környezetbarát: üveg és papír, minimális műanyaggal.
Biztos újra fogom vásárolni, abszolút megéri az árát! Minden cseppje kincs!
6 csillag.

Kenzo Flower by Kenzo

Kenzo Flower by Kenzo
2019. május 12.

Púderes - virágos, bódító pipacsillat. Ikonikus. Könnyen felismerhető. Hosszan tartó. Imádtam 20 éve és imádom most is. Nem a szokásos szappan- és/vagy pacsuli illatú parfüm, igazi különlegesség.

Alterra Hidratáló Éjszakai Krém Szőlő & Fehér Tea

Alterra Hidratáló Éjszakai Krém Szőlő & Fehér Tea
2019. május 12.

A hosszú tél alatt hiába kenegettem Vichy meg Lancome ránctalanítókkal, hidratálókkal az arcom, mégis nagyon száraz, pikkelyes lett. Ekkor vásároltam ezt a krémet csupa natúr összetevővel, remélve, hogy megoldja a problémám (ha már a szilikonos-paraffinos hidratálás nem jött be). És nem is csalódtam benne! Bár az illata enyhén szólva furcsa, az arcomra fölkenve meg nehéz réteget képez, amitől olyan érzésem lett, hogy nem tud a bőröm lélegezni (ellentétben a fent nevezett könnyű textúrájú, illatos krémekkel). Azonban 3-4 nap alatt napi 1-2x fölkenve az arcom szárazsága megszűnt és ki is simult tőle. Azóta csak heti egyszer használom és a bőröm még mindig szép. Az állaga tényleg elég zsíros, bár közel sem annyira, mint az Alterra Orchideás krémeké. Az ára meg egy nagyságrenddel olcsóbb a fent említett krémekénél. :)

1 MÁRKA