Timcsi

Regisztráció dátuma: 2011. március 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. március 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

dr. Organic Virgin Olive Oil Sampon

dr. Organic Virgin Olive Oil Sampon
2011. március 3.

Bár az én hajam nem teljesen száraz csupán csak a vége, de már az első hajmosás után nagyon boldog voltam mert jól letisztította a hajam és erős illatot hagyott a hajamban. Persze használtam a kondícionálót is és hát a látvány önmagáért beszélt. Dúshatású, könnyen kifésülhető, és selymes tapintású lett a hajam és nem is zsírosodik be olyan hamar. Eddig minden 3. vagy 4.napon muszáj volt hajat mosnom mert olyan zsírossá vált már a tövénél. Most viszont nem kell. :) Amúgy a hajam vékonyszálú ami a tövénél gyorsan zsírosodik a végefelé pedig száraz.

Oriflame Tusolózselé Antioxidáns Hatású Szőlő- és Kasvirágkivonattal

Oriflame Tusolózselé Antioxidáns Hatású Szőlő- és Kasvirágkivonattal
2011. március 3.

Ezzel tuti, hogy megnem fürdenék!!!!!!!!! Az a 2. pirospontos anyag az nagyon gáááááz!!!!!!!!!!!!!

dr. Organic Virgin Olive Oil Tusfürdő

dr. Organic Virgin Olive Oil Tusfürdő
2011. március 1.

Kellemes fanyar illatú, áttetsző, halványzöldes színű tusolózselé. Finoman krémes érzetűvé válik a bőrön. Jó a habzása is. A bőr kissé illatossá válik. Nálam pozitív a hatása mivel száraz volt a bőröm - ami már nagyon viszketett is - mielőtt elkezdtem használni. Előtte shea vajas szappant használtam és nem használtam testápolót. Szó szerint hullott a bőröm mint a hó ha egy kicsit megdörzsöltem. A viszketés elmúlt és már nem annyira száraz a bőröm. Ez 3 alkalom után. Tetszik, hogy nem víz az alapja. És nincs benne annyi káros vacak anyag sem!!! :)

1 ÖSSZETEVŐ

Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo|h|gy EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott