Timcsi79

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Cosmofarma Méz Sampon

Cosmofarma Méz Sampon
2015. október 24.

Sziasztok! Fodraszkellekes boltban ajanlottak ezt a sampont es valoban lattam, hogy viszik, mint a cukrot, mindig leraboljak a polcot egy het alatt. Nem vettem meg rogton. Megneztem a velemenyeket es elbizonytalanodtam, hogy milyen rossz eredmenyt ert el itt a km-en. Aztan nem hagytam magam es megvettem. Foleg, mert azt mondta az elado holgy, hogy kislanyom hajara is hasznalhatom. Haat nemtudom hosszu tavon mit muvel, de egyenlore 5*! :-) Pedig elotte hasznaltam 2000 ft-os sampont is, de siman lecserelem erre!! Nagyon finom az illata es szep fenyes, puha a hajam tole. Azota mar kislanyom es meg a ferjem is ezt hasznalja. Kellemes csalodas!

Update: A balzsamja is tok jo! Probaljatok ki nyugodtan! :)

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2015. október 24.

Hat ez nagyon fincsi!!! Tokeletes kis cucc. Suru kremes es illatos. Egyenlore nekem, egy normal hajra valo samponnal hasznalva szuper a hajam tole. A sajat samponjaval először kicsit összatapadt, de ugy latom a sampon volt a hunyo. Annyi csak vele a baj, hogy nagyon kis adag. Mondjuk mivel nincs benne tartosito, lehet direkt, hogy mindig friss legyen inkabb. Na jo, meggyoztem magam, meg eszt sem tudom felroni neki...adom az 5*-ot.

Update: Ratalaltam fodraszkellekesben egy olcso natur honey (mez) samponra. Es egyutt ezzel az yves rocher balzsammal valami mennyei a hatas. Es meg az illatuk is passzol. Nagyon puha az amugy cirokseprure hasonlito hajam. :-)

Kallos Honey Hajbalzsam

Kallos Honey Hajbalzsam
2015. október 24.

Probaltam mar 5 x ilyen draga balzsamot, de semmitol nem lett ilyen konnyu es fenyes a hajam! A samponjaval egyutt hasznalva nekem most tokeletes. Isteni az illata. Kicsit híg, de ez a hatasat nem befolyasolja. Amikor felteszem mar erzem, hogy siklik a hajam, pedig nincs benne szilikon. Szerintem mostantol mindig lesz itthon belole. :)