Timea22

Regisztráció dátuma: 2018. április 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém
2018. július 17.

1 het utan mar lattam valtozast a boromon. Nem nehez krem, jol beszivodik. Neha kicsit csipi az elejen az arcom , de ez ertheto a sotartalom miatt. Ar ertek aranyban megfelelo, barkinek ajanlom aki pattanasos borrel kuzd! :)

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2018. július 17.

Szeretem ezt a palettat, nagyon jo termeszetes szinek vannak benne, igazabol minden szemszinhez passzolo. (szerintem) Aki komolyabb es eroteljesebb sminket szeretne az nyilvan nem ezt a palettat valasztja hanem beruhaz ez komolyabbra.. :) De egy hetkoznapi viselethez, meg neha feldobni egy kis csillammal szerintem tokeletes. A benne levo ecset abszolut nem jo semmire szamomra... Sajattal viszont szepen dolgozhato. Osszessegeben 4 csillagot adnek neki.

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon
2018. július 9.

Alapbol szeretem a syoss samponpokat, szoktam valtogatni oket, de ez a termek melett meg kell hogy alljak egy pillanatra. Egyszeruen nem jo. A hajam nagyon zsiros lett tole par napon belul ami egyebkent nem jellemzo. Adtam neki meg egy eselyt ugy gondoltam hatha a balzsamozast vittem tulzasba, de nem. Sajnos nem tudtam elhasznalni..:(