Timi0102

Regisztráció dátuma: 2017. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revuele Revox Just Q10

Revuele Revox Just Q10
2020. augusztus 19.
(!)

Tesztelésre érkezett hozzám a termék. Az állaga olajos, így először megijedtem hogy az én zsíros bőrömmel nem fog jól együtt működni, de szerencsére nagyon hamar beszívódik. Tetszik hogy parfümmentes és minimál az INCIje is. Hatásáról viszont nem sokat tudok mondani, nem éreztem semmi változást mióta használom, ami nem negatívum igazából, mert nem okozott semmi irritációt, pattanást vagy bármit. Mivel egy Q10es szérumról beszélünk, így nem is várok azonnali hatást, ezért nem fogom lepontozni. Az esti rutinomba jól beleilleszthető, együtt tud működni a többi termékkel. Az ára baráti, plusz pont hogy a drogériákban is könnyen hozzá lehet jutni.

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2020. július 26.

Egy ideje már használom ezt a krémet és én nagyon meg vagyok vele elégedve. Keratosis Pilaris kezelésére szereztem be és kémia hámlasztóval együtt alkalmazom azokra a területekre, a testem többi részére pedig csak önmagában. Én mertem az arcomra is alkalmazni és ott is jól teljesített, bizonyos területeken képes kicsit csípni, de azokat kikerülöm. A bőröm hihetetlenül sima, puha lett és a kiütéseim is szépen lassan elkezdtek javulni, csökkenni. Sűrű krémről beszélünk, tehát elég egy minimális mennyiséget alkalmazni egy adott területre, így nagyon sokáig elég. Egyetlen negatívuma az a szaga, mivel illatmentes terméktől beszélünk van egy jellegzetes gyógyszertári krém szaga, de a hatása miatt megéri kibírni.

MakeUp Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless

MakeUp Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless
2020. július 26.

Az első komolyabb palettám volt még anno. Nagyon szerettem, folyamatosan ezt használtam. Rengeteg szín található benne, amelyek egymással jól kombinálhatóak, így könnyű volt elkészíteni hétköznapi és akár esti, bulis sminket is. Voltak benne erősen pigmentált színek, illetve viszonylag gyengébbek is vegyesen. Most szabadultam meg tőle, mivel pár év elteltével teljesen használhatatlanná váltak a színek, mintha beszáradtak volna. Összességében kezdőknek csak ajánlani tudom, nem egy drága paletta és kísérletezéshez tökéletes.