Timi970120

Regisztráció dátuma: 2018. június 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. június 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Mark Epic Lip Ajakrúzs

Avon Mark Epic Lip Ajakrúzs
2019. június 10.

Nekem csak két minta van meg, mivel nem vagyok nagy rúzsos.
De amit ennyivel kitapasztalhattam, hogy nagyon-nagyon szépen pigmentál és egész könnyen felvihető.

Avon Naturals Eper Testradír

Avon Naturals Eper Testradír
2019. június 10.

Alapvetően elég szimpatikus kis termék. Szerintem kellemesen radíroz és az illata sem túl rossz, pedig szokás szerint aggódtam, hogy mű lesz.
Azonban én nem vehetem újra. Talán a keresztallergiám miatt -? amiről akkor még nem tudtam - seperc alatt kipattogzott a bőröm, mindig a felkarom alsó részénél. Nem fájt, egyszer-kétszer talán viszketett, az egyetlen problémám viszont igazából, ami ténylegesen volt vele és zavart az az, hogy ott volt egyértelműen ettől a terméktől. Emiatt szomorú vagyok, mert amúgy szerintem akciósan tényleg mindenképp megérte az árát. Ezért is nem húzom le, csak egy négyest kap; valószínűleg így sem - úgy sem gondolnám csodaszernek.

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém

Jaj. :(
Az újságból rendeltem, mivel szükségem volt egy testápolóra, itt utána nézve inkább jókat olvastam róla és a csillagjai is elég magasan voltak - meg talán még akciós is volt vagy csak nagyon jó árban?!
Kezdjük a pozitívval, abból kevesebb van. Nagyon tetszik a kókuszos illat, pedig aggódtam, hogy esetleg mű lesz. Aztán kb. ennyi, amit fel tudok hozni mellette érvnek.
Mert nehezen szívódik be és úgy érzem, nem eléggé hidratál, akár tél van, akár nyár. Ha pedig egy kicsit többet viszel fel belőle, mint kellene(?), hiába próbálod eldolgozni, egyre inkább fehér darabokat hagy maga után.
Egy szóval: csalódás.