Timicy

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2019. május 29.

Csupa pozitívat tudok róla mondani, kellemesen felfrissít, hidratál és megnyugtatja a bőrömet. A legnagyobb kiszerelésre volt 50% kedvezmény, így igaz, hogy macerásabb, de azzal szaladgálok. XD

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor
2019. május 29.

Sajnos le kell pontoznom ezt az izzadásgátlót. Nagyon izzadós vagyok és annyira dícsérte mindenki, de nekem nem adta az elvárt hatást. Nehezen szárad, napközben éreztem, hogy izzad a hónaljam és a nap végére rettenetes illatom lett (szinte ápolatlan). Ha az esti fürdés után kenem fel is ugyanaz a helyzet (reggelre kellemetlen lesz az illata), mintha a reggeli gyors zuhany után történik a használata. Nem dobtam ki, mert ha véletlenül kifogyok mindenemből, amíg a boltba elmegyek, addig megfelel.

Uriage Olajtusfürdő Illattal

Uriage Olajtusfürdő Illattal
2019. május 29.

Nagyon bejött ez a tusfürdő, ha nem is vele fürdök vagy zuhanyok, akkor is teszek a fürdővizembe pár pumpálásnyit. Nem hagy olajos érzést a bőrömön akkor sem, ha nem zuhanyzom le magam fürdés után és nem pattogok ki a használata után. Pont annyira hidratálja a bőrömet, hogy tavasztól-őszig ne kelljen hidratáló krémet használnom.