TimiRajna

Regisztráció dátuma: 2015. november 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2017. április 13.

Régebben még egy nagyon világos rószaszínt vettem belőle és az szörnyű volt. Most már egy ideje gondolkodtam, hogy más árnyalatot kimerjek-e próbálni, végül egy sötétebb rózsaszínt választottam. Meglepődtem, hogy 1 réteg után is szép volt. A tartóssága átlagos, kb 3. napon kezd több helyen pattogni, nem olyan vészes(alap vagy fedőlakk nélkül).
Szerintem kipróbálok még más színeket is mert nagyon sok van ami tetszik és az áruk sem rossz. Plusz az essence mostanában azért élvez előnyt nálam mert nem tesztelnek állatokon és sok helyen kapható.(Eddig avon lakkokat használtam, de ők tesztelnek+nem is voltam elégedett annyira már a lakkokal.)

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2017. április 13.

Mivel nagyon egyenes pilláim vannak így nekem annyira nem vált be. Egyébként nem lenne rossz spirál, mert hosszít és valamennyire talán még dúsít is, nem vettem észre, hogy csomósítana.... De nekem nap végére nagyon csúnyán a szemem alá került, pedig az alsó pilláimra nem is szoktam tenni és sokszor kicsit irritálja is a szemem(bár hozzáteszem hogy ez a probléma is olyan ami nálam a spiráloknál valamiért sokkal többször előfordul mint másoknál).

Essence Prettifying Lip Oil

Essence Prettifying Lip Oil
2017. március 17.

Végre megvettem és eddig nagyon tetszik! Már az első használat után éreztem , hogy az amúgy nagyon száraz szám sokkal jobb lett. Pozitívan csalódtam. A sárga van meg, az illata kicsit nekem erőteljes, kb az első olcsó szájfényeim jutnak róla eszembe, de nem zavar nagyon. Mióta megjelent azóta gondolkodtam, hogy kipróbáljam-e, pont előtte néhány hónappal volt nagy szám a Clarins ajakolaja és tökre örültem neki, hogy olcsóbb verziók is vannak már, ennek ellenére mégis halogattam a kipróbálást. Leginkább azért reménykedtem abban, hogy a nagyon olcsó ajakápolók között találok csodaszert, mert rendszeresen elhagyom őket, és bár tény, hogy 750 ft nem a világvége, de azért remélem, hogy előbb elhasználom minthogy elhagyom.