timmantyú

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin
2016. július 6.

Eddigi legjobb alapozóm. A kombinált bőrre valót használom, mivel kombinált bőröm van. =) És jelentem, tökéletesen működik! A száraz részeket nem szárítja, a zsíros részeket mattítja is. Még soha egyetlen alapozótól nem volt ennyi ideig matt a bőröm, annak ellenére, hogy ennek rajtam nincs púderes - maszkos finise, hanem teljesen természetes végeredményt ad. Kár, hogy a Müllerben csak ilyen kevés színből lehet választani, nekem szerencsém van, mert megtaláltam a színemet, tökéletesen passzol és nagyon jól fed, egységesít.
Engem az sem zavar, hogy nem pumpás a kiszerelés. Én úgy szoktam használni, hogy felrázom (minden alapozót felrázok használat előtt) és próbálom úgy rázni, hogy az üveg szájához kerüljön a cucc. Ezután állítva nyitom ki az üveget, de mivel elég sűrű az állaga, ott marad az alapozó a szájánál és az ujjamat hozzányomva ki tudom venni a szükséges mennyiséget, ez nálam 3 pötty. Eldolgozni is ujjal szoktam, szerintem természetesebb lesz úgy, mint mikor Real Techniques ecsettel próbáltam.

L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém

L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém
2016. január 20.
(!)

Itt Krémmánián nyertem a példányomat, azóta használom szorgalmasan, kizárólag esténként. Nappalra nekem már sok lenne. Az egyetlen dolog, ami zavar benne, az a nagyon erős illata. Nekem ez már túl sok és valahogy nem is annyira tetszik. A hidratáló hatása viszont tökéletes és gyorsan beszívódik, kellemes érzetű marad utána a bőröm. Különösebb bőrtökéletesítést nem vettem észre. Összességében 4 csillagnál többet nem tudok neki adni, egy jó kis hidratáló krém, ennyi, de az áráért más márkától 3-4 jó hidratáló krémet is lehet venni, ennél kellemesebb, visszafogottabb illatúakat.

Kenzo Jungle L'Elephant EDP

Kenzo Jungle L'Elephant EDP
2015. október 21.

Még gimis koromban kaptam, illat alapján ismertem fel a drogériában, mert egy osztálytársam használta és nagyon szerettem rajta. Durván tartós. Én egy idő után beteltem vele, nem is bírtam elhasználni a teljes kiszerelést, azóta is van belőle. Valahogy magamon egy idő után már émelyítőnek éreztem, akármilyen keveset is fújtam. Ettől függetlenül egy szuper és egyedi parfüm, még csak hasonlóval se találkoztam soha. Messziről felismerem bárkin :)