Timo

Regisztráció dátuma: 2014. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Trend It Up UV Powergel Matt Fedőlakk

Trend It Up UV Powergel Matt Fedőlakk
2019. június 18.

hát most elbizonytalanodtam.Itt mindenki dicséri hogy milyen szép matt lesz az Övé.Hát az enyém nem...Csillog,mintha fényes lenne.Eddig 3x használtam.az első alkalommal még frissen festett körömre vittem fel,jó vastagon.csillogott,nehezen száradt,és 2 nap után már pergett le a színnel együtt.Második alkalommal már vékonyan kentem,de 2 rétegben,a rétegek között hagytam kötni.A színt pár percig hagytam száradni.Az eredmény ugyanaz mint az elsőnél.A harmadik alakommal már 15percet száradt a szín,a fedőt pedig vékonyan,1rétegben vittem fel.Na és milyen?Hát persze hogy csillog.Az az egy körmöm lesz mindig matt,amelyiket először lekenem.A második köröm már félfényes,a többi mind csillog.Utálom benne azt is hogy baromi hamar köt,sietni kell vele hogy ne egy okádás legyen.Ellenben a felszín alatt meg olyan nehezen szárad,hogy még 1 óra múlva puha,ha valamibe rosszul nyúlok,már le is szántottam a teljes lakkot.Alatta ugyanúgy trend it up soft matte körömlakk van.Nem tudom hogy más márkával hogyan dolgozna együtt,mert nekem most csak ez az egy színem van.Egyenlőre csalódás.Még egy esélyt kap tőlem,többet nem.

Helia-D Classic Intenzív Hidratáló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Helia-D Classic Intenzív Hidratáló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2019. május 5.

Sosem voltam egy nagy testápoló fan.De idén télen valami megváltozott,mert nagyon elkezdett zavarni,hogy szinte az egész testem kiszáradt a hidegben.Hosszú idő után ez az első amit megvettem,és nem bántam meg egyáltalán.Kellemes enyhe illat,nagyon gyorsan beszívódik,nem hagy maga után semmilyen réteget.Olyan jó pihe puha lesz utána a bőröm,mint még soha semmitől.A kicsi kiszerelést vettem meg,de mindenképp a nagy fogja követni,ha ez elfogy.Mióta megvan,kenegetem magam,ha kell,ha nem :D

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator
2019. január 25.

Az előző értékelésemre 3 csillagot kapott.Közben kiderült hogy imádom,mert a szemem alatti puffadással csodát művelt.Végül mégsem rendeltem meg a kicsit sem,kipróbáltam 1-2helyben is kapható krémet.Miután azok nem váltak be,visszatértem ehhez,de újra csak a mintákhoz.Most 3at rendeltem,hogy biztosra menjek.És milyen jól tettem!!!
Azt még hozzá tenném,hogy készlethiány miatt csúszott a rendelés.
Amit kaptam,az köszönő viszonyban sincs a régivel.Más a színe,amíg az első fehér maradt,addig ez besárgul.Hiába kenem reggel és este a szemem körül,semmit nem használ.Ja,és technokol szagú...Detto ugyanolyan az illata,leellenőriztem.

Éjszakára használtam csak a kombinált bőrömre,de már a második alkalom után tiszta pattanás lettem tőle.Ezután már csak a szemem köré tettem reggel és este,ott viszont nagyon szépen levitte a vizes duzzanatot 1 hét alatt.Így tudott csak elfogyni a minta...Gondolkodok rajta hogy megrendelhem-e a kis méretet csak szemre,de előtte szerintem kipróbálok még egy másikat.Ha az nem jön be,akkor ez lesz.