Timo6

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Clean Warm Cotton EDP

Clean Warm Cotton EDP
2020. március 13.

Bárki bármit is ír, ő egy igazi komfort illat. Első szimatra szerelem! Rajtam hozza a frissen mosott ruha illatát. Csak dicséretet kaptam eddig rá. Belőlem a legjobbat hozza ki! 😊Valaki írta, hogy vásárlás előtt mindenképp tegyünk próbát. Ezt javaslom én is! Tartóssága is szuper! Bár már én nem érzem magamon 8 óra elteltével, de a környezetem igen. 😊
Ötcsillagésötcsillag😁

Calvin Klein CK One EDT

Calvin Klein CK One EDT
2020. március 13.

Ma vettünk egyet a párommal. Már tudom hogy ő hétköznapokra jó viseletnek tartja. Nekem tavaszi és kánikula illat lesz, illetve ha éjszakára parfümhöt használok, szívesen nyúlok majd utána. Az illata friss és tiszta, olyan elsőre szerelem. De csak bizonyos kor után. Lehetne edp! A tartóssága nem olyan tökéletes mint az illata. Ezért csak 4 *

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2020. február 23.

Valóban egy finom illat. Lehet alkalmi, de a hétköznapi viseletre is tökéletes! Egész nap végigkísér a jázmin, amit a vanília és a mósusz finoman megbolondít. Tisztaság, ápoltság és egy csini kis kosztüm egy irodában. Na ez jut róla még eszembe. 😊 Tartós, tartós, tartós! Na és kissé drága, drága, drága... de erről ő nem tehet! 😅 Természetesen jár az ötöske! 😊