Timo6

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP
2020. szeptember 10.

Maison Francis Kurkdjian aqua vitae forte illatához tudnám hasonlítani. Sajnos nem annyira tartós, de az illat különleges. Hétköznapra tökéletes választás, mert igazi komfort illat.

Shiseido Zen

Shiseido Zen
2020. május 20.

Mikor először a Douglasban szagoltam, akkor már tudtam hogy ez szerelem. Kiskoromban anyukám mindig ugyanolyan tusfürdővel fürdetett-aminek a nevét sajnos nem tudom- de ennek a tusfürdőnek az illatát kapta meg ez a parfüm. Nagyon jó viselni. Tényleg megnyugtat és egész nap végigkísér. Lehet csak a múltbeli élmények teszik, de számomra ő a tökéletes illat. Csak dicséretet kapok ha viselem. Tartóssága is megfelelő. Tisztaság és nyugalom, ezzel a két szóval tudnám jellemezni.

Clean Warm Cotton EDP

Clean Warm Cotton EDP
2020. március 13.

Bárki bármit is ír, ő egy igazi komfort illat. Első szimatra szerelem! Rajtam hozza a frissen mosott ruha illatát. Csak dicséretet kaptam eddig rá. Belőlem a legjobbat hozza ki! 😊Valaki írta, hogy vásárlás előtt mindenképp tegyünk próbát. Ezt javaslom én is! Tartóssága is szuper! Bár már én nem érzem magamon 8 óra elteltével, de a környezetem igen. 😊
Ötcsillagésötcsillag😁