Tina0014

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2015. február 4.

Az itteni vélemények miatt vettem meg ezt a pakolást, de nekem egyáltalán nem vált be. Ennyire durva, gubancos és fénytelen még sosem volt a hajam, és az illata is irritált már 1-2 használat után. A felét azért elhasználtam, a másik fele viszont a kukában fog landolni valószínűleg. Amit előzőleg használtam, azt sajnos már nem lehet kapni, ezzel próbáltam pótolni, de a nagy remények után nagy csalódás lett a vége. Egyedül az ára miatt kap tőlem 2 csillagot.

Miss Rose Sminkpaletta 40 Színű

Miss Rose Sminkpaletta 40 Színű
2014. augusztus 15.

Az enyém 48 színű, de olyan itt nem volt, úgyhogy ide írom a véleményem. :) Nagyon régóta megvan, kb. 4-5 éve, igaz én csak akkor sminkelek, ha valamilyen rendezvényre megyek. Épp ezért tökéletes nekem, hogy mindegyik szín csillog, és külön szeretem, hogy enyhén nedves, így nagyon könnyű dolgozni vele, és ennek ellenére nem csomósodik össze. Extra tartós, egy átbulizott éjszaka után is ugyanolyan a smink, mint amikor elmentem otthonról. Van mindenféle drága szemhéjárnyalóm, de egyiket sem szeretem ennyire mint ezt, amit postaköltséggel együtt vettem annak idején 1500 Ft-ért. Szinte mindig ezt használom. Az én palettám színösszetételében a szürke, barna, kék, zöld, lila, rózsaszín árnyalatai vannak meg, tökéletes smiket lehet vele elkészíteni a számtalan árnyalat miatt. Sajnos egyszer leejtettem, a teteje letört, de így is visszazárható, a tükör épségben maradt, és csak egy szín tört ki belőle. Nem tudom, hogy meddig lesz még elég, de majd ha kezdek kifogyni bizonyos színekből, akkor mindenképpen be fogok szerezni egy újat. :)

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2014. augusztus 15.

Szép színekben kapható, és egy rétegben is tökéletesen fed, az ára pedig nagyon jó. Negatívum, hogy nem lehet sok helyen kapni, és az ecsete borzalmas, ezért a 4*.