Tina67

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Mark Magix HD Sminkfixáló Púder

Avon Mark Magix HD Sminkfixáló Púder
2018. január 7.

Karácsonyra kaptam, úgyhogy még nem használtam túl sokszor, de nagyon tetszik. Legelső alkalommal én is megszenvedtem a kibontásával, mire észrevettem, hogy csak le kell húzni azt a színtelen fóliát a lyukakról. :) Amúgy, nekem is eléggé hajlamos a bőröm a zsírosodásra, de ezzel jobban bírja.

Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél

Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél
2017. november 17.

Csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal. Én is nagyon megszerettem. Ezelőtt ceruzát használtam, azt is az Avontól, de ez sokkal jobb, mert egyrészt könnyebb is vele dolgozni, szebben lehet formázni a szemöldököt, másrészt pedig színben is sokkal jobban passzol, mint korábban a ceruza. (A ceruza is jó volt egyébként, nem akarom leszólni, de ez még attól is jobb.) És igen, tényleg tartós, nem mozdul a helyéről, és lehet variálni a szín erősségével, attól függően, hogy mennyi anyaggal dolgozunk. Én nagyon keveset használok, ezért természetes hatást tudok elérni vele, így viszont nagyon-nagyon sokáig elég lesz. Egyszer próbáltam sötétebb színűre festeni a szemöldökömet, nekem akkor az egy alkalommal elkenődött, de nem tudom biztosra mondani, hogy azért, mert túl sokat használtam fel belőle, vagy azért mert a bőröm hajlamos a zsírosodásra.

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs
2017. október 25.

Tapasztalataim szerint megéri az árát. Nagyon krémes állagú, így miután bemattult sem szárad teljesen a szájra, ami lehet egyben előny és hátrány is, attól függően ki mit szeret. Végig puha és selymes érzést ad az ajkaknak, nem szárit egyáltalán, és eltávolítani is könnyű. Ráadásul nagyon kellemes illata van.
Ha valakinek könnyen kiszárad/kirepedezik az ajka, annak kifejezetten ajánlom.