Tinasmink

Tina sminkvilága
Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tina sminkvilága
Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Macadamia Natural Oil Deep Repair Masque

Macadamia Natural Oil Deep Repair Masque
2014. június 11.

Egyszerűen imádom! Először a háromszori szőkítés után használtam, és puhább lett tőle a hajam mint festés előtt volt. A 100milis változatát vettem meg egy fodrászkellékesbe hihetetlenül jó áron, a majdnem köldökig leérő hajamra összesen egy borsónyit használtam, nagyon könnyen eloszlik, nem kell belőle sok, ezért nagyon sokáig elég lesz:) Én 7 perc helyett 5 percig hagyta, rajta, de csodákat művelt. Mindenkinek ajánlom, hogy ha betudja itthon szerezni akkor próbalja ki!:)

MAC Mineralize Skinfinish Natural

MAC Mineralize Skinfinish Natural
2013. november 29.

Nekem a medium plus szín van meg belőle. Szerintem egy jó kis púder, ad egy kis fedést, nagy a színválaszték, nem lesz teljesen matt a finishe, de szépen fixálja az alapozót/korrektort ki mi fölé használja:) Kicsit húzós az ára, emiatt én is csak ritkábban nyúlok hozzá. Nem mondom hogy pótolhatatlan, de aki egy kicsit is kíváncsi rá, az próbálja ki, nemfog csalódni:)

UPDATE: Egész évben ezt használtam, és igazi must have lett számomra. Alapozó helyett használom, korrektor fölé. Ha szeretnétek természetesnek tűnő, nem teljesen matt, de mégis hosszantartó púdert/ alapozót aminek közepes, de szép fedése van akkor ne keresgéljetek tovább. Tudom drága, de nekem csak két év használat után bukkant elő az alja. Nagyon kevés kell belőle, és egy lapos tömött ecsettel jó alaposan belekell dolgozni a bőrbe, hogy szép fedése, és finishe legyen. Nekem kombinált a bőröm, T-vonalban elég zsíros de így is jól tart a nap folyamán:) Ha elfogy biztos, hogy újraveszem, pótolhatatlan!

Kallos Hajvégápoló Szérum

Kallos Hajvégápoló Szérum
2013. november 29.

Már a felét elhasználtam, de nem művelt csodákat a hajvégeimmel. De az árához képest jó:) Én napozás elött szoktam ezzel bekenni a hajamat, nem tudom miért, talán azthiszem ez ad egy kis védelmet:) De eddig működik.

UPDATE: Az idő múlásával, és a hajam szerkezetének a változásával együtt szerettem bele ebbe a kis hajvégápolóba. Törölköző száraz hajra szoktam kenni egy icipici mennyiséget, és reggelre mire megszáraz isteni puha lesz a hajam. Sajnos lassan kifogy, de biztos hogy újravásárolom!!