tincsa611

Regisztráció dátuma: 2020. április 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. április 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Hajpakolás
2021. március 29.

Jöttem felpontozni szegénykét, mert elég gyatra véleménnyel van róla mindenki, ahogy látom. :(
Nagyon ritkán használok hajpakolást, lehetséges, hogy én emiatt is kedvelem ennyire, mert nem igazán van viszonyítási alapom. Hajmosás után, még vizes hajra (nem törölközőszáraz, hanem csak kinyomkodott vizes!) hajra használom, majd feldobok egy turbánt és 20-30 perc múlva lemosom. Tényleg nehezebb kimosni, mint egy balzsamot, mert baromi sűrű és testes a cucc, de sokat segít ezen az állagon, ha tényleg vizes hajra viszitek fel! Kb 4 alkalommal használtam eddig, általában mindig akkor veszem elő, ha a hajam sikít valami gondoskodásért. Én meg vagyok vele elégedve, az én hajamat puhává teszi, jó az illata, nem zsírosít és nem nehezít el. Mondjuk hozzátenném, hogy én ingyen kaptam, fizetni alapból nem szoktam ilyenekért, mert nem használok szilikonos termékeket - ebből kifolyólag is a 4 csillag, mert a hatást erősen befolyásolják a mesterséges cuccok és a szilikon.

Alterra Aloe Vera Nappali Krém

Alterra Aloe Vera Nappali Krém
2020. június 25.

Teljesen átlagos, hétköznapi krém. Hidratál, nem ragacsos, jó érzés viselni, de nincs az a hűha élmény.

Miss Sporty Szemöldökceruza

Miss Sporty Szemöldökceruza
2020. június 25.

Por állagú festékkel együtt használva tökéletes, természetes ombre szemöldököket lehet vele készíteni. Tartós, szép színe van. Sajnos könnyen törik, de ez minden ceruzával előfordul. :(