tinkerbell13

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rival de Loop Clean & Care Kétfázisú Sminklemosó

Rival de Loop Clean & Care Kétfázisú Sminklemosó
2019. április 23.

Régen nagyon szerettem, habár nem vitt le mindent teljesen, de egy idő után elkezdte csípni a szemem úgyhogy nem vettem újra, a garnieres micellas viz nekem jobban bejött.

Lavera Anti-Pickel Gel

Lavera Anti-Pickel Gel
2019. április 23.

Egyelőre 2 napja tesztelem mert volt egy pár pattanásom, gondoltam most megmutathatja hogy mit tud. Hát egyelőre semmit nem tud, a pattanásokat kezdetben kellemesen hűsítette, de végül nem szárított le vagy húzott le semmit, sőt, utána még több pici pattanás jött ki. Ez lehet persze hogy nem miatta van, de egyelőre nem győzött meg, még tesztelem egy pár napot.
Az első nap amikor használtam egyébként, a baratom jegyezte meg, hogy milyen furcsa az arcom, mert ilyen kis apró rétegekben jött le a szer, kb mint egy lehúzhatós maszk, szóval smink alá talán nem a legjobb, pedig arra terveztem használni.

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2018. október 16.

Nekem eddig még soha semmi nem vált így be mint ennek a kremnek a száraz bőrre való változata (pedig zsíros bőröm van de a száraz bőrre valót sokkal jobban szereti a bőröm). Villámgyorsan beszivodik ami tökéletes az én rohanó életemhez, nekem egyszerű hidratáló, primernek én sem mondanám. Én viszont hónapok óta nem találok sehol, aki mostanában vett nevezze meg hol pontosan, melyik boltban tett szert rá, nagyon szeretnék bespajzopno belőle!