Titanilla1

Regisztráció dátuma: 2014. március 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. március 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Alverde Feuer Wasser Luft & Erde Ajakrúzs

Alverde Feuer Wasser Luft & Erde Ajakrúzs
2016. szeptember 18.

10-es árnyalatú Lava Rot színben van meg, ez a leghalványabb a színek között. Elég bátortalan vagyok az élénkebb rúzsok terén, és nagyon zavar ha egy pirosabb-sötétebb-élénkebb szín penge-szájat csinál az én husikásabb számból. Nagyon szép , kicsit áttetsző piros színe van, nem vékonyít, tetszik! Tényleg szépen ápol, kellemes használni. A tartósságát nem tudom, nem hagyom lekopni, viszont a puha puszikat bírja.

Green Pharmacy Sampon Korpás Hajra Cink és Nyírfa Kivonattal

Green Pharmacy Sampon Korpás Hajra Cink és Nyírfa Kivonattal
2016. szeptember 3.

Nagyon jó sampon, szeretem. A hajam szép, sima és csillog. 2 dobozzal használtam el eddig. Az illata tényleg "erős" , de megszokható. Úgysem szimatolja közelről senki. :) Akinek szárítja a haját az próbálja ki a következőt: hajbalzsam még mosás előtt a száraz hajra, kb 10 perc múlva hajmosás, de a sampon csak a fejbőrre jusson, a hajvégeken csak öblítéskor "szaladjon át" a hab. A hajat külön samponozgatni nem kell, ha elolvassátok ez is inkább a fejbőrre való, azt ápolja és a hajhagymákat.

Chanel N°5

Chanel N°5
2016. február 29.

Hatalmas csokor virág púderrel, pézsmával. Egy olyan korból ahol a nők még nőiesek voltak. Csábítók, álmodozók, csodásak, egyszerű tiszta lelkek. Most nem ezt éljük, ragasztott hajak, formátlan testekre cibált feszes ruhák,felismerhetetlente firkált arc, ordenáré viselkedés, mocsok a házban,/bizonyíték-szelfik/ A celeb műsorok hölgytagjairól már ne is essék szó, de sokszor van olyan érzésem hogy szégyenlem hogy nő vagyok. A "dög" dícséret lett, egy bók, aminek sokkal jobban örülnek mint a csinos- vagy szép- bóknak. Nekem a "dög" szóról a női egyedek jutnak eszembe akiket épp rabosítanak a rendőrségen. Ennyit arról hogy nagymamás, itt az ellentét. A nagyik házában, lelkében rend van. Virág az asztalon, muskátli az ablakban, csipketerítő, vasárnapi 3 fogásos ebéd, igény a szépre és a tisztaságra. Több bennük a nőiesség, sokan talán ezért azonosítják velük ezt az illatot. Nem viselni nehéz, hanem nőként viselkedni, ezt a dögök ne hordják. Az illat maga a meg nem értett Marilyn Monroe.