titanilla25

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dora Natura Sárgabarackmag Olajos Testápoló

Dora Natura Sárgabarackmag Olajos Testápoló
2020. január 2.

Illat 5
Felszívódàs 1 (krèmcsíkok maradnak a bôrömön, amik Nem szívódnak fel, utólag kell le törölni mint valami fehèr port, reggelre pedig a pizsama szösz beleragad, szörnyű)
Bôröm tapintàsa 2
Kiszerelès 5 (pumpa)
Àr/èrtèk 1
ezért az àrèrt semmit sem tud, bioderma testàpoló többet èr, es mèg olcsóbb is 😁

Himalaya Mandarinos Pórusösszehúzó Arclemosó Gél

Himalaya Mandarinos Pórusösszehúzó Arclemosó Gél
2018. november 10.

Nagyon jó! Csúnya pattanásos bőrömre használom egy tökéletes arckrémmel (konopka's age def.) párban és 2 hét használat után eltűnőben a kis mihaszna pöttyök az arcomról. Igazából nem is bíztam benne,véleményeket sem olvastam csak megvettem mert volt kedvem kipróbálni valami új kencét. Azt sem tudtam mire jó :D Szóval kellemes meglepetés. Nyilván jobban örülnék ha az összetevők barátságosabbak lennének, de ettől még nem pontoznám le. Az biztos hogy amit a leírásban ígér azt be is tartja.

Dr. Konopka‘s Intenzív Ránctalanító Arckrém

Dr. Konopka‘s Intenzív Ránctalanító Arckrém
2018. november 10.

Imádom! Jó az illata,hidratál,szép a bőröm tőle. Eddig kozmetikus által kikevert arckrémet használtam,hát ez ezerszer jobb. Kicsit olyan érzés mintha zsíros lenne,de nem az. Alapozó alá is jó,este is szoktam használni mikor úgy érzem hogy szükséges. Sokáig hidratáltnak érzem a bőröm tőle,jó érzés hogy rajtam van. Alapvetően feszes az arcbőröm szóval ezt a részét nem tudom kommentálni, viszont elég pattanás hajlamos is és lám mióta használom a pattanások száma is csökkent, pedig ezt nem kéne alapból tudnia a krémnek. Ekcémára hajlamos társaim figyelmébe ajánlanám,ugyanis nem jön elő ettől a krémtől a kis dög.