titina

Regisztráció dátuma: 2012. március 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. március 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Panthenol Forte Sampon KeraRice Kivonattal

Panthenol Forte Sampon KeraRice Kivonattal
2013. szeptember 5.

Most használtam el az első (lehet utolsó) flakonnal. Hát nem tudom, szerintem az én hajamnak nem osztott, nem szorzott. Talán az elején mintha gyorsabban nőtt volna (de lehet csak beképzelem), a hajvégeim ugyanúgy kicsit szárazabbak, 3-4 naponta kell mosnom, mint azelőtt, tapintása ugyanolyan. Tanácstalan vagyok ezzel a samponnal kapcsolatban.
Egyébként nincs valami problémás hajam, nem töredezik vészesen, nem gubancos, nem zsírosodik extrémen, fényes, egészséges. Talán kicsit lapulós, de csak a 3. napon.
Most inkább arra hajlok, hogy bepróbálkozzak a levendulás Faith in Nature-ral, ezt elfelejtem egy kicsit.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2013. szeptember 1.

Már régóta izgatja a fantáziámat. Tegnap bementem a Müllerbe és láttam, hogy a 38-39-40-es színek le vannak árazva. Vettem egy 38-as Peach Bloom árnyalatot és azt kell mondjam, hogy ajjjjjjjjjjjjjj nagyon-nagyon! Tényleg tökéletes ez a pirosító. Így lebarnult bőrön csudiszépen mutat. Az ecsetet amit hozzáadnak én nem nagyon tudom használni, de nem is érdekel, mert annyira széééép. Az illata is isteni. Tuti nézni fogok más színben is.

Bourjois Vitaminnal Dúsított Arctisztító Tonik

Bourjois Vitaminnal Dúsított Arctisztító Tonik
2013. szeptember 1.

Nagyon jó kis tonik, nem szárít, jó az illata. Eddig a rózsás Alverdéset használtam (de miéééééééért???), hát ez fényévekkel jobb, virul tőle a bőröm. 1400 Ft volt most Müllerben, de szerintem a teljes árát is megérné. Újraveszem, ha egyszer elfogy...ráadásul jó nagy kiszerelés, úgyhogy jó darabig kitart majd.