tizesh

Regisztráció dátuma: 2016. március 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 8.
Bőrtípus: -

Megnézem

Chanel Allure Homme Édition Blanche

Chanel Allure Homme Édition Blanche
2019. december 25.

Van akinek a dohos citromos öregember szag jön át es van aki csodálja ezt az illatot. Ultra finomra van hangolva, egyszerűen lenyűgöző, magával ragadó illat. Az eleje az tényleg éles de az csak a kifújás utáni pillanatok. Utána pár perc se kell és előbújik a csoda... Es az tart egész napon át. A nők nagy kedvence, higyjetek el, tapasztaltam :)

Üvege 10
Illat 10+1
Hatokore, tartóssága egész napos
Mi kellhet még? Jah megvan: még egy üveg :)

Dior Fahrenheit EDT

Dior Fahrenheit EDT
2019. december 19.

Dnl mindent elmondott :D
Talán még annyival egészíteném ki: 2 ember létezik
1: aki imádja és soha nem fog tudni betelni vele
2: aki még nem szereti, de idővel "kedvencévé fog válni" Ez utóbbi ponthoz tartozom jómagam is. Brutál egy parfüm az tuti. Tisztelni az idősebbeket (itt is érvényes) !!!!!

Paco Rabanne 1 Million Prive

Paco Rabanne 1 Million Prive
2019. december 19.

Sziasztok!
Abszolút egyetértek az előttem leírt negatív kommentekkel.
A sima Paco Rabanne Million is egy "megoszló" illat de ezt sikerült tovább fokozni.
Számomra az egyik legédesebb, legémelyítőbb "férfi" parfüm, amit valaha is próbáltam!
Az lehet, hogy az összetevőkben szerepel a dohány, de ez az illatban nem annyira mutatkozik meg.
A leszáradása még csak-csak elviselhető de addig el kéne jutni az embernek... :D
Roppant erős, mézes-mázosan gejl, uniszexes beütéssel az édessége és púderessége miatt!
Lehet ez egy roppant nagy illat egyeseknek, számomra azonban csak a mézédes vonal jött át, méghozzá brutál fejfájást okozva.
Aki szereti az édes maszlagokat annak telitalálat lehet, egy kifinomult (férfi és) nő viszont nem ettől fog "elájulni".
Bocsánat, hogy lehúztam...tudom, hogy Paco Rabanne...
Márpedig Pacoba nincs rossz illat ... (jah de :D )
Pozitívumon is gondolkodok: talán az a tartóssága lehetne, de ebből pont, hogy nem kéne annak lennie :)