tjútor

Regisztráció dátuma: 2013. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 15.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2013. július 5.

Gyönyörűséges a hajam tőle! Sokkal ruganyosabb, teltebb és frissebb a hajvégem! Vékony szálú hajam töredezésre hajlamos, ez remélem meg ment a havi hajvágásoktól! :)

Update! Hát látszik, h nő a hajam! Nem kell havonta hajat vágatnom! Tök szép&jó!!!

Ziaja Uborkás arckrém

Ziaja Uborkás arckrém
2013. július 5.

Hát megvettem, mert aránylag itt sok jót írtak róla, de sajnos elsőnek nem jött be. Gondoltam pénzkidobás.... No akkor még a héten vettem egy másik krémet az új garnier szőlős arckrémét, ami szinte ugyanazt csinálta a bőrömmel mint a ziaja. Fura tapintása lett és néhol száraz, hámló foltok alakultak ki az arcomon.
Ez gyanús volt és úgy gondolom az volt a baj, hogy eddig (L'oreal triple active) krémet használtam, ami jó volt, de ezek szerint függővé tette a bőrömet tőle. Hagytam egy hétvégét a ziajanak/garniernak esti/nappali krémként használtam őket és csodák csodájára ÚJRA SZÉP lett az arcom!

De fogalmam sincs, h ez most a garnier vagy a ziaja műve, ezért még fogok tesztelni!

Frissítés: Most reggel felkentem és kiváló! Nincs maszkhatás, nincsenek foltok hanem puha és telt lett a bőröm! A múltkor gondolom a bőrömnek volt valami extra baja, hogy egyik krém sem hatott úgy ahogy elvártam. Fogom használni!

UPDATE! Nem, sajnos nem használom..... foltokban olyan maszkos tapintás.... :(

Balea Színezett Hidratáló Krém

Balea Színezett Hidratáló Krém
2013. május 17.

Hihetetlen, h mennyire passzol az arcomhoz, régen nézett már ki ennyire jól a fejem! :)