tmacska

Regisztráció dátuma: 2019. február 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. február 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Zovirax Duo

Zovirax Duo
2019. február 15.

Ez egy csodaszer! Régóta küszködök visszatérő herpesszel. Egész nagy területeken szokott kijönni az alsó ajkam alatt, olyankor 3-4 napig nedvedzik, fáj, viszket, borzalmas. Bármit kentem rá eddig, 4-8 napnál előbb nem gyógyult meg. Kipróbáltam ezt a kenőcsöt mikor legutóbb kijött a herpeszem. Reggelre jött ki, brutális módon megint, nedvedzettek a hólyagok, egész délelőtt ezzel kenegettem, estére már csak egy száraz felületű piros folt maradt a helyén. Máskor ez az állapot kb. 3-5 nap után szokott bekövetkezni. Ezentúl csak ezt fogom használni ha kijön a herpeszem.

Balea Anti-Frizz Dúsító Hajspray

Balea Anti-Frizz Dúsító Hajspray
2019. február 15.

Már régóta szemeztem vele és az itteni vélemények elég meggyőzőek voltak. Megvettem és az első pillanattól imádom. :) Hajmosás után félig vizes hajra fújom és utána beszárítom. Valóban dúsít és ami nagyon jó még, hogy nem száll a hajam. Már mindent kipróbáltam, de kész szenvedés volt a tél, mert folyamatosan feltöltődtek a hajszálaim. Száraz hajra is kipróbáltam, fújok rá egy keveset, összeborzolom és hagyom magától megszáradni. Egész nap szépen tart a hajam és nem lapul le. Még egy próbát ki kell állnia, ha besütöm a hajam, remélem ezzel tartani fognak a hullámok, de már így is újra vevős. :)