Tojtoj

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém
2019. március 19.

Tökéletes fogkrém. Fogon lévő kávé-tea foltokat, ínyközöket is rendkívül jól tisztítja, feltűnően jól fehérít és az íze is nagyon jó. Nem csíp, nem mar. 5/5

Catrice Brow Comb Designer Pro

Catrice Brow Comb Designer Pro
2019. március 19.

Pénzkidobás. Hiába a precíznek nevezett kis fésű a végén, a kezemre tudtam vele csíkot húzni, ugyanezt a szemöldöknél már nem tudja teljesíteni. Értsd úgy, hogy szőrbe nem lehet vele rajzolni :) Sajnos ha nem állítva teszed el, akkor folyat is, nem is kicsit. Amikor először próbáltam vele rajzolni, nem jött belőle, később már eláztatta a szemöldököm. Amikor újra elővettem, a kupakjától kezdve a ruhámig minden barna festékes lett.

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció
2019. március 19.

Csodás! Este megtisztított arcbőrre viszem fel, nem kell belőle sok, könnyen kenhető, nagyon finom illata van. Három hete használom, és nagyon sokat változott tőle az arcbőröm. A ráncok sokkal simábbak, a szemem alatti karikák halványodtak, a homlokomon lévő pattanás is kevesebb lett. A vízhiányos, száraz bőrrészeim (pl. két szemöldököm között, szemem sarka mellett, szám mellett) is sokkal hidratáltabb lett, napközben nem kell folyamatosan hidratáló krémmel kenegetni. 5/5 :)