Tojtoj

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2019. november 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá, egy darabig használható is volt, saját applikátora helyett szemöldök ecsettel. Nem tudom, hogy mi történt a termékkel, de már valami újabb kiadást tudtam csak megvenni, aminek köze nincs a fél évvel ezelőttihez. Sajnos nagyon hamar beszárad és tiszta ragacs az egész, az applikátoron lévő festéket próbálom meg levadászni az ecsetemmel, hogy tudjam használni, felkenéskor összecsomósodik. Amikor még nem száradt be, akkor sem fedte be teljesen a szemöldököm, maradtak "lyukak".

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém
2019. március 19.

Tökéletes fogkrém. Fogon lévő kávé-tea foltokat, ínyközöket is rendkívül jól tisztítja, feltűnően jól fehérít és az íze is nagyon jó. Nem csíp, nem mar. 5/5

Catrice Brow Comb Designer Pro

Catrice Brow Comb Designer Pro
2019. március 19.

Pénzkidobás. Hiába a precíznek nevezett kis fésű a végén, a kezemre tudtam vele csíkot húzni, ugyanezt a szemöldöknél már nem tudja teljesíteni. Értsd úgy, hogy szőrbe nem lehet vele rajzolni :) Sajnos ha nem állítva teszed el, akkor folyat is, nem is kicsit. Amikor először próbáltam vele rajzolni, nem jött belőle, később már eláztatta a szemöldököm. Amikor újra elővettem, a kupakjától kezdve a ruhámig minden barna festékes lett.