tokeklorinda

Regisztráció dátuma: 2020. október 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2020. október 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Missha All Around Aqua Sun Gel SPF50+

Missha All Around Aqua Sun Gel SPF50+
2022. január 25.

Legjobb eddigi fényvédőm, IMÁDOM, zsíros bőrűeknek nagyon ajánlom. Főleg nyáron használom a meleg miatt amikor amúgy is izzadok és nem viselem el a szokásos fénylő finishű kencéket, pláne így maszk alá stb....mattra szárad, nem hagy fehér réteget, mardéktalanul beszívódik, könnyű kenni a híg állaga miatt és nem ül meg az orrtőnél, szemhély hajlatában,ráncokban mint pl az Anthelios XL. Télen is kenem amikor ráunok a devy finishű többi naptejemre, sminkelni is szoktam néha rá, nincs vele gond. Igaz illatosított de 1-2 p és el is száll az illat, szememet nem csípi pedig kenem ott is, viszont ha figyelmetlen vagyok és beledörzsölöm véletlen akkor nyilván igen. Nem okoz pirosságot és pattanásokat sem.
Külföldről szoktam rendelni mert igy sokkal olcsóbbra jön ki mintha itthon szerezném be, plusz itthon nem is találtam mattra szíradót ami megfelelt volna az elvárásaimnak. Rózsaszín 45 faktoros Essence testvére is megvan de az beszívódás után hagy egy zsíros réteget amit mindig leitatok, utána enyhén fénylik csak. Finom puha attól is a bőröm, home office napokon azt szoktam használni. Egyikük sem kukcosodik se hidratáló se C-vitamin után kenve. Ami talán fura, hogy a bontatlan flakon is csak félig van ha átvilágít rajta az ember de minden esetre a ráírt mennyiség benne van.

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+
2021. június 2.

Szerencsére csak kis tubusos mintát szereztem be ingyen, még jó mert egy forintot sem adnék ki érte már. Reggel felkenve nagyon zsíros pedig direkt semmit se kentem alá, kicsit veszt idővel a zsírosságból, minden ok, jól kenhető. Délután újrakenve kukacosodott, elkezdte csípni a szememet(valszeg véletlen bele is dörzsöltem munka közben) mikor már nagyon zavaró volt a folytonos könnyezés lemostam, arctisztítás, vártam kicsit és újrakentem a szemkörnyék kihagyásával. Sajnos így is lepereg egyből, beleül a kisebb ráncokba, ugyan úgy csípi a szemem(lehet még mindig az előző kenésből??) Elhasználom max dekoltázsra mert az én zsíros bőrömön nem mutat túl jól, többi fényvédő nem csípte a szememet.