tolerans

Regisztráció dátuma: 2016. április 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 23.
Bőrtípus: Normál

Joico K-Pak Color Therapy Sampon

Joico K-Pak Color Therapy Sampon
2017. február 25.
(!)

Tesztelésre kapott mini kiszerelést 3-4 alkalommal tudtam használni a félhosszú közép szőkére festett hajamra. Kellemes illat, elég jó habzás, igazából semmi különös. nagy tisztításra esetemben nincs szükség. A balzsammal együtt használva valóban könnyebben kezelhető lett a hajam, kevésbé száraz és szép fényes, fésülhető. Őrült nagy csoda nem történt, de kellemes érzés és vállalható összhatás. Közepesnek árkategóriában jónak mondanám, vagyonokat nem adnék érte. Sajnos hűha változás nem történt, de másnak még ettől beválhat.

Joico K-Pak Kondícionáló

Joico K-Pak Kondícionáló
2017. február 25.
(!)

Mini kiszerelésben kaptam tesztelésre, ami kb 4 alkalomra elegendő a félhosszú hajamra. Festett, hennás hajfestékkel közép szőkére. Így valóban szükséges a regenerálás. Nem mondom, hogy ilyen szuper még soha nem volt, de valóban láthatóan és érezhetően rendezi a hajat. Selymesebb, fésülhetőbb, mint nélküle, különösen az első alkalommal volt látványos. Többedik mosás után is látszik a hatás, de valahogy kevésbé. Betartottam a leírás szerint nedves hajon 5 percig, aztán lemosás. sajnos későn jutott eszembe, hogy pakolásként hosszabb ideig tartsam fenn, még kipróbálnám úgy is. Az illata nekem túl erős és mű, de lemosás után nem sokáig érezni. Nem tudom mennyi lenne az ára megvéve, egy közepes kategóriában jó minősítést érdemel. nem csodaszer, de megjárja. Vagyonokat nem adnék érte.

Illamasqua Freak EDP

Illamasqua Freak EDP
2017. január 15.

Tipikusan az a niche illat amit többedik alkalom viselése után illik értékelni. Annyira egyedi, hogy össze kell barátkoznia a bőrünkkel.
Fogalmam sincs milyen lehet az éjszaka virágzó oszlopkaktusz illata, talán ilyen. Igen, vagy sem, ez bűvkörébe von, és megbabonáz. Nem érzek virágot, sem gyümölcsöt, vagy valami konkrétan beazonosíthatót. Mivel már nem szeretem az olyan parfümöket viselni, amiről kiérezni valamilyen növénynek az illatát, nekem nagyon tetszik. Egyedi illat, nem kellemes kis fuvallat, érett nő komoly illata. Fiatal lányok még várjanak vele, szerintem nyanyásnak mondanák. Várjatok lányok, fogjátok még keresni a nő (vagy asszony?) illatát!