TolgyesV

Regisztráció dátuma: 2018. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

ZO Skin Health Ossential Daily Power Defense

ZO Skin Health Ossential Daily Power Defense
2018. január 14.

Miután nincsenek fent azok a pattanásra használható krémek, arcradírok amiket én használtam ezért ehhez írom a véleményem az egész termékcsaládról. A bőrgyógyász ajánlotta a pattanásos bőrömre, miután az Inerta nevű nagyon erős gyógyszert nem tudtam tovább szedni. Először nem is szerettük volna megrendelni az ára miatt, de mondta a doki hogy csodaszer (mármint pár embernél) szóval adtunk a termékeknek egy esélyt. Szeptembertől használtam mostanáig, és vártam a hatást... azt hiszem túl sokáig, ugyanis nem lett semmi jó hatása a bőrömön. Csak rosszabb lett és minden reggelre teli lett az arcom ilyen kicsike fehér pattanásokkal/mitteszerekkel. Nagyon nagyon csúnya volt a bőröm. Senkinek sem ajánlanám, mondjuk lehet hogy másnak használ miután mindenki más, épp ahogy az arcbőrünk is.

MediNatural Teafa Illóolaj

MediNatural Teafa Illóolaj
2018. január 14.

Én is pattanásos bőrre használom. Amit tudok mondani róla az csak jó! A sok bőrgyógyász által felírt kence nem használt, vagy nagyon szárította a bőröm. Most használom kb. 1 hete (a szintén Medinatural-os teafaolajas szappan és arctej mellett) és máris sokkal kevesebb a pattánás, és simább a bőröm. Nem szoktam vélemény írni itt Krémmánián, inkább csak nézegetem a hozzászólásokat. De most úgy éreztem, hogy jobb ha minél többen tudják hogy ez a kis olaj csodaszer és nem kell a méregdrága krémeket venni, mert ez is elég.