Tomifanni

Regisztráció dátuma: 2018. május 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. május 27.

Nagyon vártam, hogy végre beszerezhessem ezt a terméket, de sajnos nem hozta a várt eredményt. A 05-ös árnyalatban vettem meg, a színe tökéletes számomra, a fedésén is meglepődtem, hogy viszonylag világos színe ellenére egy vékonyabb rétegben fedett. Viszont nekem órák múlva is ragad és bár nem hagy nyomot, sőt az evést-ivást is jól bírja,kellemetlen érzés ahogy folyamatosan összetapadnak az ajkak, és a termék egy része felragad a felső ajkaimra az alsóról, ahol egymáshoz érnek. Ajánlották, hogy vékony rétegben vigyem fel és zsepivel kicsit tapogassam meg, de sajnos semmi sem vette el a ragadós érzést, még az sem igazán hogy egy színtelen púderrel fixáltam.

Catrice Lip Treatment

Catrice Lip Treatment
2018. május 12.

A csomagolás miatt vettem meg, de a termék is bevált, éjszakára kenek rá egy vékony réteget és reggelre hidratáltak az ajkaim. Napközben nem nagyon használom, mert ha egy picivel is többet kenek fel, akkor összeáll az ajkak belsejénél, ami nem a legszebb látvány.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2018. május 12.

Már jópárszor újravásároltam ezt a spirált, aki szereti a szétválasztott és hosszú pillákat,ajánlom! Nekem a dúsító hatása annyira nem tűnik fel. Egy hátránya, hogy elég hamar beszárad.