Torinka

Regisztráció dátuma: 2021. április 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2021. április 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Uriage Cold Cream

Uriage Cold Cream
2021. április 9.

Elsősorban az óvodás gyermekemnek vettem az érzékeny, ekcémára hajlamos bőrére. A hideg, szelesebb időszak nagyon megviselte korábban a bőrét. Ez a krém csodát tett vele. Főleg az arcán használom és egész napos védelmet biztosít. Télen pedig a kézfejét is ezzel szoktam kenni és tökéletesen megvédi az időjárással szemben, nem szárad ki, nem repedezik be a bőre. Illatmentes, jó állagú, könnyen felszívódik, jól eldolgozható. Tökéletes társ a hűvösebb évszakokra!

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair Kéz- és Körömápoló Krém

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair Kéz- és Körömápoló Krém
2021. április 9.

A többi Atoderm termék kapcsán kialakult pozitív tapasztalat miatt választottam ezt a kézkrémet. Szuper könnyű, gyorsan felszívódó, enyhe, nem zavaró illattal. Az én nagyon száraz bőrömre télen viszont jobban ápolja az Atoderm Intensive Balsam. Ettől függetlenül az év nagy részében ezt használom és teljesen elégedett vagyok vele. Az érzékeny, ekcémás bőrömet sem irritálja.

Bioderma Atoderm Intensive Gél-Krém

Bioderma Atoderm Intensive Gél-Krém
2021. április 9.

Születésemtől kezdődő ekcémás bőröm ápolására ajánlotta a bőrgyógyászom, hogy a melegebb időszakban nagyon jól helyettesíti az Intensive Balsam-ot. Az állaga valóban sokkal könnyedebb, nagyon hamar beszívódik, illatmentes. Tökéletes választás a melegebb évszakokra, mert izzadáskor sem hagy ragacsos érzést a bőrön. Kézkrémnek is használható, mivel gyorsan beszívódik.