Törpe

Regisztráció dátuma: 2014. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Babydream Extra Sensitive Gesichtscreme

Babydream Extra Sensitive Gesichtscreme
2021. március 14.

Nagyon nem tudom egyelőre hová tenni ezt a krémet. Kipirosodásra hajlamos az arcbőröm, Mixa Cica krémmel kenem be esténként dupla tisztítás után, és nagyon szeretem azt. De lassan elfogy, és nem sikerült vennem, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt, az összetevői egész jók, és olcsó, 500 Ft volt legutóbb. Zsíros, diszkó gömb fejet csinál, de mégsem túl testes krém, nyugodtan kenj fel sokat, bele kell jó alaposan masszírozni az arcba. Ha nem zavar, hogy ragacsos és fénylik, akkor tök jó (engem éjszakára annyira nem zavar). Eleinte nem hidratált eléggé, talán hozzá kellett szoknia. Nedves arcba könnyebb belemaszírozni. Most már pár napja ezt használom, és kezdem megkedvelni.
Szerintem egy próbát megér mindenkinek, ha mást nem, elhasználod kézkrémnek. :D Kézkrémnek pl. hamar beszívódik.

Himalaya Botanique Hidratáló Arclemosó Gél Aloe Verával

Himalaya Botanique Hidratáló Arclemosó Gél Aloe Verával
2021. március 7.

2020. február 28:

Mindenre érzékeny, kiszáradásra, lehámlásra, és pattanásra hajlamos bőröm van. Telis-tele mitesszerekkel, pedig nem vagyok már tini. Úgy döntöttem, hogy lehet tényleg nem elég a meleg víz, és keresek valamit, ami jó lehet az arcomra. Szappanmentes, illata a Glycosept ecsetelőre emlékeztet, nem kifejezetten tetszik, de nem is szörnyű, azt a fél percet simán kibírom, míg lemosom az arcom, utána meg nem érződik. Még nem haszálom régóta, kíváncsi vagyok, hogy a tubus végén is így vélelkedek -e róla, de eddig teljesen bevált. Nem pirosodom ki, nem szárít, nem húzódik az arcom tőle. :)

Update:
Nem jó. Szárít. Nem szerettem használni, és inkább kidobtam. Azóta ulta szenzitív babáknak való olajat és fürdetőt használok arcra, és azzal nincs ilyen probléma.

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2021. március 7.

Téli krém, kötelező alapdarab, 2 éjszaka alatt rendbe hozza a már vérző kiszáradt kezet is.
Ha elfogy, nem tudom, hogy ehhez térek - e vissza, vagy másikat szerzek be, de mindenképpen ajánlom, és megjegyeztem, hogy ez jó! Ez a 2. téli szezonja, és még van benne. :)