Torpillla

Regisztráció dátuma: 2018. július 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Revlon Uniq One Coconut

Revlon Uniq One Coconut
2018. augusztus 28.

Minden hajmosás után vasalom a hajam. Eddig soha nem használtam semmilyen hővédőt, mert szerencsére nem töredezik annyira a hajam. Viszont úgy döntöttem ennek véget vetek és kipróbálom ezt a terméket. Imádom a kókuszos illatát, és a hatását is. Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam. Nagyon szeretem!

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Coconut Oil & Turmeric Sampon

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Coconut Oil & Turmeric Sampon
2018. augusztus 28.

Amikor megláttam, hogy van a Dove-nek ilyen kókuszos samponja egyből a kosaramban landolt. Az illata fantasztikus! Az első hajmosás után olyan puha volt a hajam, mint még soha. Egy pici hátrányt tapasztaltam így a fél flakon elhasználása után. Kicsit zsírosodik tőle a hajam, de szerencsére nem vészes. :)

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2018. augusztus 28.

Sokáig a L'Oréal filces szemhéjtusát használtam. De az sajnos 1 hónap alatt mindig beszáradt és a színével sem voltam megelégedve. Régóta ki akartam próbálni egy ilyen ecsetes tust. Utána olvastam ennek és a sok pozitív vélemény alapján megrendeltem. És engem meggyőzött! Az ecsetét meglepően könnyű használni. Gyönyörű fekete és egész nap tart! Ami még nagy pozitívum számomra, hogy nagyon keveset kell használni belőle, így sokáig elég. Mindenképpen újra fogom venni!