Tory666

Regisztráció dátuma: 2013. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Naturland Csalán Regeneráló Sampon

Naturland Csalán Regeneráló Sampon
2019. augusztus 12.

Ez valami borzalom!
Nem tudom, hogy lehet olyan sampont gyártani zsírosodás ellen, amitől gyorsabban zsírososik az ember haja, mint használat előtt, de sikerült. Hatalmas csalódás, hatása épp ellenkező azzal, amit ígér, büdös, szóval abszolút pénzkidobás, megy a kukába.

Alverde Sonnenmichel Napozókrém Gyerekeknek LSF30

Alverde Sonnenmichel Napozókrém Gyerekeknek LSF30
2017. február 24.

Imádom!! Meg kell tanulni bánni a fizikai szűrős krémekkel, évek óta használjuk csak jót tudok mondani róla, újabb flakonos naptejnél bővebben ki is fejtettem ha valakit érdekel 😀

Alverde Napozó Balzsam gyermekeknek FF30

Alverde Napozó Balzsam gyermekeknek FF30
2017. február 24.

Imádom! Évek óta ezt használom a kislányomnak, tengerparton is jól teljesít, soha még csak meg sem volt pirulva a bőre, pedig volt hogy a 11-15 órás időtartamban is pancsoltunk vele. Szépen lebarnult vele.
A fizikai szűrős termékekhez nyilván hozzá kell szokni, de én már megtanultam hogy kell úgy felkenni, hogy nem legyen fehér vakolat a bőrön. Én imádom hogy nem jön le napközben, így csal napi 1 alkalommal kell bekenni, nem kell pár óránként utánkenni minz a kémiai szűrős naptejeket.
Édesanyám napallergiás, hiába az 50 faktoros kémiai szűrős naptejek, kínlódott vele. Megmutattam neki ezt és azóta csak ezt használja és elmúlt minden tünete!!!
Szóval én csak ajánlani tudom, szuper!