toth.anett.mica

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon
2016. október 28.

Nagyon jól tette a dolgát, bár az is igaz, hogy pár óra alatt már visszajött a zsíros hatás. Aztán ahogy többször használtam észrevettem viszkető puklikat a fejbőrömön. Gondoltam, az új sampon, de rájöttem, hogy ha félretettem a spray-t, akkor szépen lecsillapodott a fejbőröm, majd ha újra használtam, megint jöttek elő a puklik. A denaturált alkoholra és az illatanyagokra tippelek. Nagyon sajnálom, pedig olyan egyszerű a használata, olyan volt a hajam, mintha éppen most szárítottam volna formára, de sajnos alábbhagyott a lelkesedésem, ahogy pár óra alatt ez a hatás eltűnt és előjöttek a viszkető csomók :/

Alverde Nude&Flash Ajakrúzs

Alverde Nude&Flash Ajakrúzs
2016. április 5.

Update:
Egy idő után elkezdett idegesíteni ez a tömérdek csillám. Már szinte nem is láttam a színét, csak a fényességet, a sok csillámról visszaverődő fényt. Sajnos kuka lett, mióta megtetszettek a csillám nélküli, egyszerű rúzsok. Szerintem sokkal szebb termékeket lehet kapni a piacon.

Én a nude pink (10) gazdája vagyok.
Önmagában is szép, nekem egy árnyalatnyit fehéres fényű (talán a gyöngyházfény téveszt meg, kicsit sok benne a csillám), de tényleg szép úgy is. Az illata is kellemes, édeskés.
Alá szoktam satírozni egy nude árnyalatú ajakkontúr ceruzát /Essence ajakkontúr ceruza, in the nude (11)/, számomra ezzel együtt lett tökéletes! Egy kicsit barnásabb, természetesebb árnyalatot kap tőle a rúzs, de még megmarad ez az ártatlanul rózsaszínes szín.
Ahogy írták, tényleg kicsit krémesebb, mint egy megszokott rúzs, szerintem pont emiatt nem ül meg a kis ajakráncokban. Eleinte, mikor felteszem, kb. 1-2 percig még érzem az ajkamon, aztán eltűnik ez az érzés, talán megszokom :) Meg is kell néznem tükörben, hogy most eltűnt róla, vagy mi lett. De még mindig ugyanolyan krémes maradt, nem vesztett szépségéből még 3-4 óra múltán sem. Persze azért a pohárból ivást, csókolózást nem bírja ki, de cserébe egy nagyon szép fényű, lágy színű rúzst kaptam, nem is nagyon a tartósság volt nekem a célom. Vigyázni kell rá, ez a lényeg :)
Ettől függetlenül nagyon meg vagyok vele elégedve!

Itt van két kép a rúzsról. Nem az én ajkam.

Lora Double Extension XXL Szempillaspirál

Lora Double Extension XXL Szempillaspirál
2016. április 5.

Még tini koromban vettem meg egyszer, semmit nem értettem a sminkeléshez, de már akkor a kukában landolt, amikor ötödjére is esélyt adva egy kezelhetetlen, nyúlós, szinte csepegős trutyi merészkedett ki a kefével együtt.