tothalexa992

Regisztráció dátuma: 2013. október 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)
2013. október 8.

Sziasztok!
Én épp most próbáltam ki az aszkorbinsavas hajvilágositast, gondoltam leírom a tapasztalataimat. :)
Alapvetően világosbarna a hajam, de mar nagyon régóta van festve. Voltam fekete, vörös, szőke, elvégre ki kell tapasztalni mi áll igazan jol az embernek...:) Nekem igazan a csokibarna hajszin jött be, egy időben volt az a 10 perces hajfestek(a márkája most nem ugrik be sajna), azzal kentem, mindenki dicsérte. Aztán sajnos megszűnt, es utána befestettem sotetebbre(sajnos) es azóta sem az igazi. A lényeg, hogy a mostani kezelés elott a hajtovem mar picit le volt nőve, alatta vorosesbarna volt egy savban(az előző festés félig sikerült eredménye) a többi pedig sötétbarna(vallig ero hajam van). Mivel mar sokszor volt leszivatva a hajam, nem akartam mar többet kínozni vele, úgyhogy valami jo házi praktikat kerestem, hogy ujra elérjem a kívánt szint. Több blogon olvastam, hogy ez az aszkorbinsavas vilagositas valóban segít, igy hát kipróbáltam. Vettem a gyógyszertárban 100g aszkorbinsavat(1100 Ft-ba került), összekevertem annyi samponnal, hogy hajfestek állagú legyen, plusz kevertem hozza egy kis hajbalzsamot. A mennyiség igy nekem pont eleg volt, nincs tul hosszú hajam, viszont nagyon dús. Majdnem 2 órát hagytam rajta zuhanysapka alatt, plusz tettem ra egy törölközőt. Nos...az eredmény? Egyenletes vörösesbarna hajszint kaptam! Ahol le volt nőve nem bántotta, viszont a sötét részeket nagyon szép voros árnyalatúra szedte le, úgyhogy mar csak egy teljes festés kell(főleg a tove miatt) es végre ujra a kedvenc hajszinemet kaphatom! Mivel egy picit kiszaritotta, ezért tettem ra torolkozoszarazon ricinusolajos hajpakolast(kis üveg ricinusolaj(30g-kb 150ft), 2 tojassargaja, fel citrom leve) , rajtahagytam 20 percig es igy nagyon puha es fényes lett!
Sok sikert a próbálkozásokhoz!
Szép napot!❤