tothgreta1991

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrprobléma: -

s-he stylezone Artificial Lashes Műszempilla

s-he stylezone Artificial Lashes Műszempilla
2018. február 9.

Nagyon drága ahhoz képest, hogy a ragasztója szinte használhatatlan, ha túl hamar teszi fel az ember ragasztózás után, össze-vissza kenődik, csúszik-mászik, ha túl későn, meg nem tapad. Ha előtte sminkel az ember, nem tapad fel, hanem szépen leválik két oldalról kezdve.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2016. augusztus 29.

A kellemes íz mellett különösebb fehérítő hatást nem tapasztaltam, ezért a mínusz egy csillag.
DE amiért nálam ez a nyerő fogkrém, hogy teljesen kiiktatja az ínygyulladást. Más fogkrémet használva előfordul, hogy a szerencsétlenül kinőtt bölcsességfogam miatt rövid időn belül begyullad az ínyem, ami miatt aztán napokig szenvedhetek. Ez az első olyan fogkrém, aminél ha tartósan használom, teljesen megszűnik a gyulladás. Az ára kicsit borsos, de nekem mindenképp megéri.

Hask Argan Oil Repairing Shampoo

Hask Argan Oil Repairing Shampoo
2016. augusztus 29.

Pozitívum: nagyon kellemes citrusos illata van. Pont.

Negatívum: Zsinórban háromszor mostam ki a hajam, mert nem hittem el, hogy nem én rontottam el valamit. A sampont még áztatás után sem lehet rendesen eltüntetni a hajból, helyenként zsíros részek maradnak a hajtöveknél, ami azért különösen rossz, mert a sampon pont arra lenne való, hogy az ilyesmit megszüntesse.