tothkitti91

Regisztráció dátuma: 2019. március 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Blondme Színfokozó Kötéserősítő Pakolás Hidegszőke Hajra

Blondme Színfokozó Kötéserősítő Pakolás Hidegszőke Hajra
2019. március 27.

Webshop-os rendelés során véletlenül került a csomagomba. Én a "minden szőke" termékeket használom, de azt gondoltam nagy baj nem lehet abból, ha ezt az egyet elhasználom. Talán minimáloisan világosítja a hajamat, de annyira nem feltűnő. Mondjuk nekem alapból elég világos a hajam. Minden más szempontból tökéletes, úgy mint a többi termék ebből a családból. Csak ajánlani tudom

Schwarzkopf Professional Blondme Premium Lift 9+

Schwarzkopf Professional Blondme Premium Lift 9+
2019. március 27.

2 évvel ezelőtt ismerkedtem meg a termékcsaláddal. 10 éve szőkítem a hajamat, de ez magasan a legjobb termék. 2%-os oxival használom és otthon festem a hajamat, mert nem kell a felvitelhez különösebb ismeret. Sokkal egészségesebb a hajam minden szempontból. Egy elég olcsó hajfestéket használtam ezelőtt, de nem bántam meg, hogy erre a kicsit drágább verzióra váltottam. Egyébként nagyon sokáig kitart egy doboz, szóval szerintem tutira megéri azoknak, akik tényleg szép és egészséges szőke hajat szeretnének.

Yves Rocher Plaisirs Nature Kókuszdió Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Kókuszdió Hab- és Tusfürdő
2019. március 27.

Csajok! Ne hagyjátok szabadon a fürdőszobában, mert a pasik is rá tudnak kattanni a szuper jó illata miatt! :) Én sajnos ezzel elkéstem... :) Évek óta vásároljuk, minden szempontból tökéletes. Nem olcsó, de ez szinte a márka összes termékére igaz. Általában kuponnal szoktunk bevásárolni egyszerre 4-5 tusfürdőt, így kicsit olcsóbb.