tothkitti91

Regisztráció dátuma: 2019. március 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

The Body Shop Melegedő Gyömbéres Arcmaszk

The Body Shop Melegedő Gyömbéres Arcmaszk
2019. július 5.

Kb 40% kedvezménnyel vásároltam meg. Tetszett a leírása, gondoltam ennyiért megéri. Igazából érdekesnek tartom az állagát, elég sűrű, de én azért ki tudtam nyomni a tubusból. Azt írják, hogy egy mogyorónyit kell eloszlatni az arcon, de kb a duplája kell, mivel nagyon sűrű. Valóban érzem, hogy felmelegíti a bőrömet, ez kb 2 perc, utána semmi. Egy nedves szivaccsal szoktam lemosni, máshogy nehézkes.
Hatása: tiszta, sima arcbőr, de hűha hatás nem volt nálam. Nem rossz, de nem fogom újra megvásárolni. Vannak sokkal jobb TBS arcmaszkok is. Teljes árat nem fizettem volna érte.

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Arcmaszk

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Arcmaszk
2019. július 5.

Korábban már próbálkoztam teafás termékekkel, de egyik sem volt az igazi. Így, mikor ajánlották a boltban kicsit vonakodtam, de nagyon tetszett az éjszakai arcmaszk gondolata. Nem bántam meg a vásárlást. Nagyon kevés elég belőle és módfelett hatásos. Reggelre az esti arctisztítás után nagyon zsíros szokott lenni a bőröm, de ezzel az armaszkkal teljesen tiszta. El se akartam hinni. Heti kb 4 alkalommal használom.
Mivel nagyon lassan fogy, így azt mondom, hogy az ár korrekt.

The Body Shop Sheavajas Testradír

The Body Shop Sheavajas Testradír
2019. július 5.

Imádom! Régebben használtam egy másik márka cukros testradírját, de azt sajnos megszűntették. Így néhány éve keresgéltem, de sehol sem találtam a megfelelőt. Majd jött ez a TBS termék és rögtön szerelem lett. Az üzletben egy eladóval beszélgettem a helyes használatról és ő javasolta, hogy elsőként testradír, majd lemosása után tusfürdő, mert így tuti nem marad rajtam a termék. A bőröm nagyon puha és extra hidratált lesz utána.
A korábbi kommentelők által írt "karcolást" én nem tapasztaltam. Valóban lehetne olcsóbb, de minden TBS termék ilyen árszinten van...sajnos :( Viszont ebben az esetben én kiadom érte ezt az összeget, mert nagyon szeretem a terméket.