tothsugarka

Regisztráció dátuma: 2017. május 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Misslyn Intense Volume Szempillaspirál

Misslyn Intense Volume Szempillaspirál
2019. október 10.

Nekem is a barna van meg amin rózsaszín a felirat. Nagyon világos bőrű vagyok így a fekete szemfesték hétköznapokra nekem kicsit sok.
Alapba hosszú szempilláim vannak, de spirál nélkül mintha nem is lenne. Ez a spirál számomra tökéletes minden szempontból.
Nem pereg, mégis könnyű lemosni, nem csomós. Nagy dús és látványos pillákat lehet vele csinálni és mégsem olyan természetellenes a hatása mint az eddigi fekete spiráljaimnak. Egyszerűen imádom, biztos hogy újraveszem.

Syoss Full Hair 5 Teltség & Dúsítás Hajlakk

Syoss Full Hair 5 Teltség & Dúsítás Hajlakk
2019. október 9.

Régóta csak ezt használom, számomra tökéletes.
Más hajlakkoknál tapasztaltam hogy ha nem naponta mosom a hajam akkor apró fehér darabkákká áll össze a hajlakk a hajamba ha kifésülöm, ennél ezt nem tapasztaltam szerencsére, még akkor sem ha sokat fújtam belőle. Nem látszik hogy van valami a hajamon és mégis tart.

Silk'n Revit Essential Gyémántfejes Mikrodermabráziós Készülék

Silk'n Revit Essential Gyémántfejes Mikrodermabráziós Készülék
2019. szeptember 18.

Első használat után is érezhető volt a különbség, olyan puha és selymes lett az arcom mint még soha.
Sok pattanás utáni piros folt volt az arcomon, amik már több mint egy évesek voltak és azt hittem már sosem múlnak el, de ez a gép nagyon sokat eltüntetett, persze nem 1-2 alkalom után.
Én heti 2 alkalommal szoktam használni, kb 2 hónapon keresztül, ezután pihentetem kb 1hónapig aztán kezdem elölről.
Nem lett az arcom tökéletes, de sokkal szebb és könnyebben gyógyul. Mióta használom nagy és gyulladt pattanások helyett kevesebb és kisebbek jönnek ki, ezek hamarabb el is múlnak szerencsére. Nekem teljesen megérte.