tothszandra

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Cleaneco Folyékony Szappan Fertőtlenítő Hatású

Cleaneco Folyékony Szappan Fertőtlenítő Hatású
2016. november 15.

Egy kis palackban mindig ott áll a sima folyékony szappan mellett, és ha vírusos időszakok vannak, vagy ha tömegközlekedéssel jövök haza, mindig ezt használom. Nagyon jó, mert egyáltalán nem szárítja és nem irritálja az érzékeny bőröm, és nagyon finom illata van. Próbáltam már több fertőtlenítő folyékony szappant, de vagy a bőrömet szárították, vagy nagyon fura illatuk volt, így hát ez lett a kedvencem! :)

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2016. október 25.

Mivel hirtelen kellett vennem szárazsampont és a dm-ben nem túl nagy a kínálat, így bedobtam a kosaramba. Sajnos már egy használat után látszott, hogy nem fog beválni, de a második próba utána már el is határoztam, hogy ki fogom dobni. Ragacsos, nehezen kezelhető lesz tőle a haj, a zsírosodást nagyon nagy mennyiség képes csak valamelyest elfedni, és egyáltalán nem adja azt a kényelmes érzést, hogy de jó, nem látják, hogy hajat kellett volna mosnom.

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj
2016. október 25.

Imádjuk! :) csak sajnos nagyon drága... az illata is nagyon finom és az olajos állaga miatt úgy érzed, mintha valami luxus kényeztetés lenne :)