TPV

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Matrix Biolage Scalpthérapie Sampon

Matrix Biolage Scalpthérapie Sampon
2017. december 23.

Ez a sampon már több, mint 1 éve szerelem nálam. Nagyon (nagggyon) gyorsan zsírosodó a hajam. Amikor elkezdtem használni ezt a sampont, ott tartottam hogy naponta, de ha őszinte akarok lenni, fél naponta moshattam volna a hajam, hogy kinézzen valahogy! :(
Ezzel a samponnal 2 napig tökéletes állapotban van, a 3. nap száraz samponnal elviselhető. Nekem nagyon megkönnyítette az életem, köszönöm!

Versace Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir EDP
2017. december 23.

Pixiboxban érkezett, magamtól soha nem vettem volna le a polcról.
Hát ez valami isteni! Kellően édes, de nem túl tolakodó, tartós, "szép" illat. Az adagolással csínján kell bánni, de ezen kívül nem tudok negatívat mondani róla.

Bielenda Dr Medica Dermatological Anti-Acne Cream

Bielenda Dr Medica Dermatological Anti-Acne Cream
2017. december 23.

Ár-érték arányban szerintem verhetetlen, a lemosójával és a tonikkal együtt használom kozmetikusom javaslatára.
Az első arckrémem, ami nem zsírosítja a bőrömet, tökéletes matt babapopsit hagy maga után :)
A hormonálisan kialakult óriás göbökkel sajnos ez sem tid kezdeni semmit, de ennyi pénzért ez nem is volt elvárás és nem is ígéri. A 4 csillag mindösszesen a kiszerelés miatt. Mivel nagyon sokáig elég, nem szeretem, hogy kézzel kell belenyúlkálni, jobb lenne egy pumpás adagoló. Plusz lehetne alacsonyabb és szélesebb szájú a tégely, mert így nagyon nehéz hosszabb körömmel kulturáltan kivenni az anyagot. :)