Tremo33

Regisztráció dátuma: 2016. június 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. június 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Afrodita 100% Spa Testradír

Afrodita 100% Spa Testradír
2019. január 7.

Három napja vettem meg ezt a terméket, mert nagyon tetszett az illata. Sajnos két használat után viszkető kiütéseket eredményezett. Nem venném újra és nem ajánlom senkinek.

Thinkbaby SPF 50+ Fényvédő

Thinkbaby SPF 50+ Fényvédő
2016. június 9.

Sziasztok!

Mivel van egy 1,5 éves kislányom, ezért beleástam magam a fizikai fényvédők rejtelmeibe. Elég sokáig tartott, amíg találtam megfelelőt: ne tartalmazzon semmilyen kémiai fényvédőt, ne meszeljen fehérre, ne legyen benne alkohol stb., szóval kifejezetten natúr termék legyen. Rátaláltam a thinkbaby-re. Azonnal meg is néztem krémmánián az INCI-jét, ami nagyon tetszett. Sajnos vélemény csak egy volt róla, de vettem a bátorságot és megrendeltem...gondoltam mit veszíthetek. Most viszont sajnálom, hogy nem a nagyobb kiszerelést rendeltem!! Nagyon jó!! Nem meszel fehérre, sőt egyáltalán nem hagy nyomot. Viszont olajos érzetet hagy maga után, ezért egy kicsit kémyelmetlen mondjuk arcra kenve, de testre szerintem jó, mert az én bőröm elég rendesen beissza. Amúgy nekem az arcomon sem vészes, de ez bőrtípus függő persze. Kislányomra pedig fantasztikus!! Csak ajánlani tudom, főleg ha valaki egy igazán jó fizikai fényvédőt keres gyermekének! :)

1 MÁRKA