tresor

Regisztráció dátuma: 2015. április 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. április 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Rimmel Scandaleyes Thick & Thin Szemhéjtus

Rimmel Scandaleyes Thick & Thin Szemhéjtus
2015. április 4.

Számomra ez a tökéletes pénzkidobás. Alig tudtam vonalat húzni, az már tök mindegy hogy milyet. Illetve mindegy lett volna, ha bármilyen festék anyag megmaradt volna a szememen. Ha jobban rányomtam majd kinyomta a szemem, de a vonal még mindig nem látszott. Lehet hogy pont egy beszáradtat vettem meg??? Mindegy is. Még hogy scandal!!! Ja de ez aztán scandal csak nem abban az értelemben. Soha többet rimmel!!!

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2015. április 4.

Több mint egy éve használom és alapvetően meg vagyok elégedve vele. Alá hidratálni mindenképp szükséges, mert szöszös lesz a szárazabb részeken. Nekem a színskála is bejött, megtaláltam a szinem. Az első alapozó, ami nem csinál új pattanásokat, és a meglévőeket talán gyorsabban szárítja. Meg vagyok elégedve vele. Ha barnább leszek, valószínű egy másik színűt veszek, és akkor meglesz a nyári alapozóm is. Egyedül az ára ami kicsit borsos de nekem ennyit megér, hogy annyi év próbálkozás után megtaláltam a természetes, de mégis jól fedő alapozómat ami nem bántja a bőrömet. Csak az ára miatt nem öt csillag

Max Factor Excess Shimmer Szemhéjfesték

Max Factor Excess Shimmer Szemhéjfesték
2015. április 4.

Szeretem, de nem leszünk a legjobb barátok a pigmentáció miatt. Gyengus. De a helyén marad, és tetszik hogy ilyen habos, géles valami. Hétköznapra, szaladgálós napokon elmegy.