Tresz

Regisztráció dátuma: 2015. június 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. június 24.
Bőrtípus: -

Megnézem

Hugo Boss Boss Essence De Femme EDP

Hugo Boss Boss Essence De Femme EDP
2016. január 28.

Nagyon finom. Tesztelés nélkül vettem itt egy kis maradékot az összetevők alapján és nem bántam meg! Először egy gyümölcskosár édeskés illata csap meg, különös tekintettel a fekete ribzlire, ami nekem, nagyon hmmmm érzés.Ez lehet, hogy sokaknak sok lesz, de nem kell megijedni, kb egy óra múlva már jönnek a virágok, liliom, rózsa és a fás jegyek. Na innentől sokáig (tartós az illat) igazi élvezet viselni, nagyon isteni, ma "ebben" jöttem dolgozni, és már hárman kérdezték, mi ez a csodás illat? (nyugodtan viselhető irodában is, kellően kis mennyiségben)

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP
2016. január 9.

Nagyon szívesen viselem, valahogy jól érzem magam, ha magamon érzem ezt a nagyon kedves, vaníliás, picit gyümölcsös, illatot. Páromtól kaptam egy külföldről hazaérkezés során, szerintem ez is egy plusz. Újra fogom venni, már biztos. Tartós , bár én minden illatot újrafújok egy hangyányit estefelé....:-D és nagyon szép üvegbe zárták.

Christian Dior Pure Poison

Christian Dior Pure Poison
2016. január 9.

Nagyon nagyon szeretem. Christian Dior egyébként is kedvemre valókat alkotott, ez különösen jól érvényesül rajtam, bár tartottam kicsit attól, hogy túlságosan "fehérvirágos", de nem. Kellemes, intenzív, de nem bántóan, nőies, nem kislányos. nagyon sokszor kérdezik meg, mit viselek, amikor magamra szórom. Annyira szeretem, hogy fújom nappalra, vagy estére ősztől tavaszig már a többedik üveggel.