trezsofi

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30
2017. szeptember 30.

Annyira szerettem volna, hogy jó legyen.. :( Fényvédő, plusz effaclar duo csodakrém egyben?! Sajnos csalódnom kellett,szörnyen zsírosítja a bőrömet a smink alatt.. ráadásul a folteltűntető képességét sem véltem magamon felfedezni, pedig higgyétek el, kitartó voltam. Hónapokig használtam, hátha csak több idő kell a látható változás eléréséhez, de gyakorlatilag tényleg semmi hatása nincs az én bőrömön. Azaz hogy van... rontja a bőröm állapotát. :( Biztos nem veszem újra sajnos.

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Tropical

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Tropical
2017. augusztus 10.

Nagyon kíméletesen, fokozatosan világosít, az eredményét imádom. A használatát viszont kevésbé.. Az illatát én kifejezetten nem szeretem, bár ez szubjektív. A felvitel pedig számomra nehézkes, könnyen fel tudom vinni a hajamra, de mindenhova máshova is megy a spray... a nyakamra, a mellkasomra :/ Kicsit kellemetlen nekem. Plusz a sunkiss jelly-nél pl meg tudtam azt oldani könnyen, hogy "melírosan" szívja ki a hajam, na ennél ez a produkció problémásabb :) Mindenesetre a végeredmény tetszik, és hát végülis emiatt veszi az ember, nem a kényelemért. 4 csillag.

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2017. augusztus 10.

Nagyon megbántam :'( Most próbáltam ki, színváltozást nem látok, és ennek tetejébe most olyan a hajam mint a szalma!! Pedig a harmadát használtam csak el a hátközépig érő hajamra. Le is vágtam most a végét, mert borzalmasan nézett ki! Óriási csalódás!

Update: Mégis kipróbáltam még egyszer, hogy ne legyen felesleges pénzkidobás és a 2. alkalommal már világosított a hajamon. A színe jó lett, de nagyon kiszárította a hajam. 2 csillagos. A sunkiss tropicalt vettem meg helyette, ami számomra sokkal kíméletesebb.