Trixi88

Regisztráció dátuma: 2020. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Golden Green Derm Touch Pórustisztító Olajszérum

Golden Green Derm Touch Pórustisztító Olajszérum
2020. április 16.

Nagyon nem figyeltem az összetevőket, mikor a termékcsaládot megvásároltam :( Bedőltem az ígéreteknek, amivel kecsegtetnek. Ez az olaj teljesen jó lenne, ha nem lenne benne alkohol. De van. És szárít is. Amit felkenés után nem éreztem, hiszen nem szívódott fel teljesen, olajos maradt tőle a bőröm, ment rá a krémje is, úgyhogy olajos-krémes arclenyomatot hagytam minden este a párnámon :D Viszonylag rövid idejű használat után, kb 1 hét, már éreztem, hogy szárad a bőröm, fakó, élettelen a reggeli arcmosás után. Számomra intenzív levendula illata van, amit alapból szeretek, de nem az arcomon. Próbáltam szeretni, kísérleteztem vele, önmagában, krémjével is használtam, de sehogy nem jött össze. Nem tisztította a pórusokat, de nem is okozott pattanást. Viszont ha valami kiszárítja a bőröm, azt nem tudom megbocsátani.

Golden Green Derm Touch Mitesszer Stop Mattosító Krém

Golden Green Derm Touch Mitesszer Stop Mattosító Krém
2020. április 16.

A termékcsalád több tagjával együtt próbáltam, nagyon nem jött be. Bőven adtam neki időt, hogy működjön, próbáltam csak reggel és reggel-este is használni, de iszonyatosan zsírosodott tőle a bőröm, csak estére még úgy ahogy elmegy, de olyan feleslegesnek érzem. Csak magában a krém nem szárította a bőröm, ha nem okozott volna extra zsírosodást, még el is használnám. Szerintem több, mint félig lehet még, de nem szívesen használom sajnos, így pénzkidobás volt a megvásárlása. 2 csillag, mert nem irritált, pattanásokra nem tudom milyen hatása lehet, pórusokat nem húzta összébb, kb semmit nem csinált vele :/ az egész krém olyan semmilyen.

Lady Stella Aargiline Lift Active Botox Hatású Ráncmélység Csökkentő Arclemosó Tej

2020. április 16.

Nem várok csodát egy arctejtől, ettől sem vártam. Nem sminkelek, a napi szennyeződéseket kell leszednie az arcomról reggel és este.
Pozitívum:
- átlagos arctej, napi koszt leszedi
-nem szárít, nem irritál
- zsírosodásra hajlamos bőröm nem fényesedett jobban tőle
Negatívum: a botox hatás elmarad :D Bár ezt nem is igazán hittem, hogy tudni fogja. A parfüm és az alkohol nem tetszik az összetevőkben, ezt nem is figyeltem mikor vettem, mostmár próbálom elkerülni ezeket. Minden esetre sokáig kitartott rendszeres használat mellett. Szívesen használtam, nem kizárt, hogy fogok még venni, de most inkább kipróbálok mást is. 4 csillag, hiszen az apróbb, nem mély ráncokat sem simította.