tubagida

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: -

Alverde Make-Up-Entferneröl

Alverde Make-Up-Entferneröl
2018. július 8.

Ez szornyu :(((((

Szinten a Q10-es tesojat akartam megvenni, mert elfogyott a kedvenc olajos lemosom es sajnos nem erkezett meg idoben, igy mas megoldast kellett alkalmazzak. Ekkor talaltam ra erre. Hat bar ne tettem volna.
Az en vizallo szempillafestekemet egyaltalan nem szedi le. A tobbi dolgot igen, de az nem nagy cucc mivel alig hasznalok sminket, csak bb-kremet kb. a spiralon kivul.
A masik dolog, hogy alig tudom leszedni az arcomrol. Bar a flakonra az van irva, hogy rajta lehet hagyni a boron, buntetes lenne, ha megtennem. 1) Csillogok tole mintha napolajjal kentem volna le magam 2) komedogen 3) sztem büdi 4) elnehezit. Egy nagyon durva habzo lemosom van, ami mindig gyonyoruen tisztit es imadok, de ehhez az olajos cucchoz meg abbol is ketszer kellett hasznalnom, hogy ne erezzem az olajat... En betiltanam :(

Missha All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+ / PA+++

Missha All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+ / PA+++
2018. június 26.

Már két éve használom a kék fedeles változatát, ami elvileg mattít. Szerintem fényvédők közül ennek van a legjobb állaga és az tuti biztos, hogy teljesen matt hatást biztosít a felvitele után. Csak ajánlani tudom :) Januárban vettem újra kis kiszerelést és még mindig tart, a látszat ellenére sokáig elég.

Az illata számomra borzasztó, erős púderes-szappanos érzetet kelt az orromban, de annyira jó, hogy ezt meg tudom neki bocsátani :)

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2016. október 18.

Én amiatt vettem ezt meg, hogy házi balayage hajat varázsoljak magamnak :) Az igazság az, hogy pontosan olyat sikerült vele varázsolnom, mint amilyet megálmodtam magamnak, szóval "örülünk, Vincent" :) A felét használtam el, kb hátközépig érő hajam van, de így is egy csomó megmaradt a kikevertből... Legközelebb a negyede is elég lesz, ha megint erre adom a fejem. Mivel vöröses árnyalatú a hajam, én nem használtam a hamvasítót a végén, külön örültem, hogy egy vörösesszőke árnyalatot kaptam a hajam alján.