Tubereuse

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

No more words.

Filorga Time-Filler Mat Perfecting Care

Filorga Time-Filler Mat Perfecting Care
2020. május 16.

Az egyik legszebben muzsikáló nappali hidratáló krém kombinált bőrtípusra. Isteni ez a balzsamos állag, nem zsíros, ott hidratál ahol szükséges.

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
2020. február 16.

Baccarat.
Hmm.
Íme a kalandunk.

Szinte minden évben van egy mindenki által IS imádott illat. Volt Erba Pura év, volt Delina év, és egyszer csak eljött a Baccarat év.
Szépen lassan minden parfümmán tudatába eljutott ez a név Baccarat Rouge 540. Kurkdjian, apró de annál drágább kövek, orvosi rendelő illat, vattacukor-gyár. Bekúszott a tudatalattinkba.

Első találkozásunk blatteren volt: mi ez a semmike kis illat? Nem érzek semmi extrát, minimum azt vártam, hogy hasba üt és hozzám szól.

Második találkozás gyári refill: megveszem legyen, gyakorolgatom rajta az orrom. Vajon mit nem értek? Jód, fertőtlenítő szerek a fogorvosomnál, fém orvosi eszközök, és a hajdanvolt búcsúk bekúszó illata a vattacukorral, a jó öreg Állatkertben a törökmézzel. Mi a csuda ez? Ez most jó, vagy mégsem? Eladásra szánt refill marad a szekrényben.

Harmadik találkozás után, szüksége van az illatgardróbomnak egy üvegesre: hosszú-hosszú szédítés után üveges maradékra van szükség jelenti az agyam valamelyik tekervénye. Mikor és hol történt nem tudom. Közel egy év után a totális neutrálisból a köztársaság része lett. Akkor is, ha jódos, ha néha fojtogatóan negédes, akkor is akarom érezni a bőrömön kiáramló pára formájában.
Mennyire nem az én világom, és mégis mennyire az én világommá vált.