Tuborella

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr. Kelen Sunsolar Bronz Szoláriumkrém

Dr. Kelen Sunsolar Bronz Szoláriumkrém
2016. május 17.

Nekem nagyon bejött, már 3-4 alkalommal szoliztam vele és szépen le is barnultam. Azt viszont nem tudom, hogy neki köszönhetem-e, hogy legutóbb rommá égtem 9 perc alatt, ami többnyire meg se kottyan. Mentségére szóljon, hogy ezúttal másik gépben voltam, illetve elég dehidratált volt a bőröm aznap. Az illata tényleg kifogásolható. Azonban állatkísérlet mentes kence, úgyhogy valószínüleg újra vásárlós.

Kérastase Chronologiste Le Parfum En Huile

Kérastase Chronologiste Le Parfum En Huile
2016. május 17.

Egy éve használom ezt az olajat. Sötétbarnából lettem szőkés barna mindössze 7 óra alatt és ezért vettem meg. Hihetetlen, de egészségesebb a hajam mióta le lett szívva és szerintem ez ennek az olajnak is köszönhető. Az előtt kb. 6 hetente vágattam a végét, most pedig 6 havonta kell. Nem töredezik a hajam mióta ezt használom. Az illata is elég jó, bár mások jobban oda vannak érte, mint én. Ezen felül nem tapasztaltam, hogy jobban szírosodna tőle a hajam. Csupán akkor kell gyekrebban mosnom, ha reggel - este használom. Nagyon jó termék, egy dolog miatt nme tudom sajnos többet vásárolni: Áttértem állatkísérlet mentes termékekre, és mivel a L'oreal leányvállalata, sajnos tesztelnek állatokon.

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír
2016. május 17.

Én is a pixiboxban találkoztam vele. Eddig kétszer használtam. Elég gazdag textúráju olaj, ami elég bíztató. Az illata is fenomenális. Meglátjuk, hogy tudja kezelni a frissen szőkített hajvégeimet. Egyelőre 5 csillag.